Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

PreNAN

PreNAN to preparat do postępowania dietetycznego dla wcześniaków i niemowląt o małej masie urodzeniowej. Jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło żywienia od urodzenia. Stosować pod kontrolą lekarza.

geminiKup online geminiKup online allegroKup online

od 1. dnia życia

  PreNAN

  To preparat do postępowania dietetycznego u wcześniaków i niemowląt o małej masie urodzeniowej. Dostarcza odpowiednie ilości składników odżywczych, które pokrywają zapotrzebowanie szybko rosnących wcześniaków do 4 kg lub niemowląt o małej masie urodzeniowej. Zawiera on średniołańcuchowe trójglicerydy, odpowiednią zawartość białka i kilokalorii, długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe DHA i ARA oraz optymalny stosunek wapnia do fosforu. Kwas DHA wspiera rozwój wzroku.

  UWAGA!

  Produkt należy stosować pod kontrolą lekarza. Przeciwwskazaniami do jego podawania są: alergia na białko mleka krowiego, galaktozemia, zaburzenia wchłaniania glukozy i galaktozy. Nie podawać dożylnie.

   

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktów
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Polecam

  Polecam, moje blizniaki z racji tego, że są wcześniakami karmiłam właśnie PreNAN. Bardzo ładnie przybierają na wadze, żadnych dolegliwości.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.