Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

PreNAN

PreNAN to preparat do postępowania dietetycznego dla wcześniaków i niemowląt o małej masie urodzeniowej. Jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło żywienia od urodzenia. Stosować pod kontrolą lekarza.

geminiKup online apteka melissaKup online geminiKup online

od 1. dnia życia

PreNAN

To preparat do postępowania dietetycznego u wcześniaków i niemowląt o małej masie urodzeniowej. Dostarcza odpowiednie ilości składników odżywczych, które pokrywają zapotrzebowanie szybko rosnących wcześniaków do 4 kg lub niemowląt o małej masie urodzeniowej. Zawiera on średniołańcuchowe trójglicerydy, odpowiednią zawartość białka i kilokalorii, długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe DHA i ARA oraz optymalny stosunek wapnia do fosforu. Kwas DHA wspiera rozwój wzroku.

PreNAN od Nestle

UWAGA!

Produkt należy stosować pod kontrolą lekarza. Przeciwwskazaniami do jego podawania są: alergia na białko mleka krowiego, galaktozemia, zaburzenia wchłaniania glukozy i galaktozy. Nie podawać dożylnie.

 

Tabela wartości odżywczych i składniki produktów
Tabela karmienia
Gramatura
Sposób przygotowania
Zachowaj zasady bezpieczeństwa
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5

Polecam

Polecam, moje blizniaki z racji tego, że są wcześniakami karmiłam właśnie PreNAN. Bardzo ładnie przybierają na wadze, żadnych dolegliwości.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.