Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS PreNAN (node/3070353)

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

PreNAN 400g

PreNAN to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla wcześniaków i niemowląt o małej masie urodzeniowej, które osiągnęły masę ciała powyżej 1800 g. Produkt wzbogaca w składniki odżywcze dietę wcześniaka i niemowlęcia po wypisie ze szpitala.

gemini Kup online gemini Kup onlinedrogeria-waptekaKup online

 

od 1. dnia życia

Poznaj PreNAN

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażania innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to, by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka. 

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy PreNAN – produkt dla wcześniaków i niemowląt. W jego składzie znajdują się częściowo hydrolizowane białko, DHA & ARA i trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT) oraz kultury bakterii B. lactis

PreNAN musi być stosowany pod nadzorem lekarza. Nie powinny go stosować wcześniaki i niemowlęta ze zdiagnozowaną alergią na białko mleka krowiego, nietolerancją laktozy i wrodzonymi zaburzeniami metabolicznymi takimi jak galaktozemia i zaburzenia wchłaniania glukozy i galaktozy. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

 

Sposób przygotowania PreNAN
Tabela karmienia
Gramatura
Skład PreNAN i tabela wartości odżywczych
Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu PreNAN
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.