Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Kiedy mężczyzna schodzi na drugi plan

Odnajdź się w roli taty

Twoje dziecko właśnie przyszło na świat. Podpowiadamy, jak poradzić sobie z zazdrością, gdy tata schodzi na drugi plan. Poradź sobie z emocjami, które są całkiem normalne w nowej sytuacji. Zadbaj w sposób szczególny o relacje z mamą maluszka oraz wewnętrzną równowagę ducha. Dowiedz się również, kiedy ponownie po porodzie będziesz mógł intymnie zbliżyć się ze swoją partnerką.

mężczyzna przytulający kobietę

Seks po porodzie

Po narodzinach dziecka związek staje przed nowymi wyzwaniami. Kiedy seks po porodzie jest bezpieczny i jak wygląda powrót do aktywności seksualnej? Przeczytaj w naszym artykule!

Dowiedz się więcej

rodzina

Ojciec – jak zostać oazą spokoju?

Bycie ojcem i dobrym mężem lub partnerem to ważna rola. Podejdź do tego bez niepotrzebnych nerwów i dowiedz się, jak zadbać o siebie i swoją partnerkę po narodzinach dziecka.

Dowiedz się więcej

rodzina

Mężczyzna zazdrosny o dziecko

Razem z partnerką wyczekiwałeś na narodziny dziecka, a po porodzie okazało się, że zszedłeś na drugi plan? Przeczytaj, jak radzić sobie z zazdrością i podejdź do całej sprawy po męsku!

Dowiedz się więcej

rodzina

Jak zadbać o relacje z mamą dziecka?

Powiększenie rodziny to cudowne wydarzenie w życiu obojga partnerów. Zachwyt nad maluszkiem nie ma końca! W natłoku nowych zadań przy dziecku i ustalania nowego rytmu dnia nie zapominaj jednak o mamie maluszka. Sprawdź, jak zadbać o relacje partnerskie, aby miłość między Wami nie zaczęła wygasać.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.