po 4. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber Pełnia Zbóż Kaszka manna z mlekiem

5
5/5 3 opinie

Jeśli maluszek skończył 4 miesiące i jest ciekawy nowych smaków, możesz podać mu naszą kaszkę mleczno-pszenną „Mannę”. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Kaszki Gerber Pełnia Zbóż zawierają nie tylko to, co niezbędne, ale znacznie więcej! Zostały stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, z myślą o ich zdrowiu. Nie znajdziecie w nich dodatku cukru¹, ale dla dobra najmłodszych zawierają ważne witaminy i składniki mineralne. Wzbogaciliśmy je m.in. w żelazo ważne dla rozwoju poznawczego. Zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1* pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.

Gerber Pełnia Zbóż Kaszka manna z mlekiem - benefity


*Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
3 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  3
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Katarzyna Czer 29, 2021

Kaszka łatwa do przygotowania. Użycie samej wody przyśpiesza przygotowanie kaszki, nie potrzeba szykować mleka modyfikowanego. Konsystencja bez grudek co jest zaletą. Nie jest rzadka, ani za gęsta. Dziecko chętnie ją zjada. Dodatkową zaletą jest naturalni

5
marcin Czer 15, 2021

Nie testowaliśmy wszystkich producentów kaszek, ale - nie za bardzo miałbym taką potrzebą, gdyż tutaj jest wszystko idealnie. Prosty, krótki skład, gwarancja jakości i do tego bardzo szybko dziecko akceptuje smak i je do końca.

5
Dominika Czer 13, 2021

Super, mały się chętnie nią zajada