Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Manna” z mlekiem

Jeśli maluszek skończył 4 miesiące i jest ciekawy nowych smaków, możesz podać mu naszą kaszkę mleczno-pszenną „Mannę”. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Kaszki Gerber Pełnia Zbóż zawierają nie tylko to, co niezbędne, ale znacznie więcej! Zostały stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, z myślą o ich zdrowiu. Nie znajdziecie w nich dodatku cukru¹, ale dla dobra najmłodszych zawierają ważne witaminy i składniki mineralne. Wzbogaciliśmy je m.in. w żelazo ważne dla rozwoju poznawczego. Zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.


  ¹Zawiera naturalnie występujące cukry.
  ***Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Kaszka

  Kaszka łatwa do przygotowania. Użycie samej wody przyśpiesza przygotowanie kaszki, nie potrzeba szykować mleka modyfikowanego. Konsystencja bez grudek co jest zaletą. Nie jest rzadka, ani za gęsta. Dziecko chętnie ją zjada. Dodatkową zaletą jest naturalnie występujący cukier, bez żadnych sztucznych ulepszaczy.

  avatar

  bardzo dobry produkt

  Nie testowaliśmy wszystkich producentów kaszek, ale - nie za bardzo miałbym taką potrzebą, gdyż tutaj jest wszystko idealnie. Prosty, krótki skład, gwarancja jakości i do tego bardzo szybko dziecko akceptuje smak i je do końca.

  avatar

  kaszka

  Super, mały się chętnie nią zajada

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.