MyFeed Personalized Content
0-4 miesiące
Rodzinna akademia zdrowia
Add this post to favorites

Karmienie noworodka w szpitalu Checklista

Z pewnością już nie możesz doczekać się, kiedy Twój maluszek pojawi się na świecie. Czas oczekiwania warto wykorzystać na spokojne przygotowanie się do karmienia piersią. Dlatego z myślą o każdej przyszłej mamie opracowaliśmy krótką checklistę z informacjami, które warto podczas pobytu w szpitalu przedstawić personelowi medycznemu. Dzięki niej pierwsze karmienie dziecka po porodzie może być dla Ciebie jeszcze piękniejszym wydarzeniem.

1min. czytania Sty 15, 2024

Być może jesteś już dobrze przygotowana do rozwiązania i masz opracowany plan porodu, ale co z bardziej szczegółowym planem dotyczącym karmienia piersią? Zanim na świecie pojawi się Twój maluszek, warto zanotować swoje życzenia dotyczące przystawiania dziecka do piersi zaraz po porodzie, a listę przekazać personelowi szpitala. Dzięki niej położna czy lekarz poznają Twoje preferencje i będą mogli zaoferować Ci odpowiednie wsparcie.

Moj plan karmienia piersia infographic

Źródła:

  • US Department of Health and Human Services, Office of Women’s Health. Your guide to breastfeeding. January 2011.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.