Produkt Gerber Organic Plant-tastic
Add this post to favorites

Gulasz z cukinią i warzywami

Jeśli Twój maluszek skończył 8. miesiąc życia, możesz podać mu Gulasz z cukinią i warzywami. Do produkcji tego dania użyto najwyższej jakości warzyw, roślin strączkowych i zbóż pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Posiłek Gerbera dostarczy Twojemu dziecku niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych oraz wartościowego białka roślinnego.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Jeśli zależy Ci na tym, by podawać swojemu dziecku to, co najlepsze dla niego i dla planety, dania z Gerber Organic Plat-tastic to doskonały wybór. Produkty tej linii komponowane są wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Warzywa, strączki i zboża pozyskujemy z gospodarstw, które działają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Gerber Organic Plant-tastic Gulasz z cukinią i warzywami to propozycja roślinnego dania dla dzieci po 8. miesiącu życia. Dzięki niemu Twoje maleństwo pozna nowe smaki wynikające z połączenia m.in. cukinii, białej fasoli, bakłażana i pełnoziarnistego makaronu, a przy okazji dostarczy sobie wartościowych składników odżywczych, w tym białka roślinnego.

Gerber Organic Plant-tastic Gulasz z cukinią i warzywami-benefity

 


Poznaj wszystkie produkty z linii
Gerber Organic Plant-tastic

Jeśli Twojemu dziecku przypadło do gustu danie Gulasz z cukinią i warzywami, możesz zapoznać maluszka także z innymi produktami Gerber Organic Plant-tastic!

Poznaj inne produkty Gerber Organic Plant-tastic

Żywność dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany.
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa