Gerber „owsianka” banany, truskawki i maliny z płatkami owsianymi

5
5 (5)

Gdy maluszek skończy już 8 miesięcy, możesz zaproponować mu deserek, który jest połączeniem m.in. bananów, truskawek, czarnych porzeczek, malin oraz płatków owsianych. Zgodnie z przepisami prawa produkt nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Może się sprawdzić podczas nauki kolejnych smaków.

Warto wiedzieć

banner owsianka
banner mama

Dołącz do programu Nestlé FamilyNes

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy!
Artykuły powiązane

Artykuły powiązane

9. miesiąc życia dziecka
Artykuł
9 - 12 miesięcy

9. miesiąc życia dziecka

To okres, kiedy Maluszka jest wszędzie pełno – umie już szybko raczkować i nie waha się z tego korzystać!

5 min czytania

Przeczytaj teraz
Nauka samodzielnego jedzenia
Artykuł
7 - 8 miesięcy

Nauka samodzielnego jedzenia

Wasze dziecko chce samo sięgać po kawałki na talerzu? To świetnie – czas, aby spróbowało samodzielnie zjeść swój posiłek!

3 min czytania

Przeczytaj teraz
Jak sobie radzić z jadkiem i niejadkiem
Artykuł
7 - 8 miesięcy

Jak sobie radzić z jadkiem i niejadkiem?

Zobacz, jak nie przekarmić Dziecka z dużym apetytem i jak przekonać niejadka do zdrowych posiłków.

5 min czytania

Przeczytaj teraz
ikonka narzędzia

Poznaj nasze narzędzia dla rodziców i przyszłych rodziców

Nestlé FamilyNes umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé FamilyNes nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Opinia klientów​

5

5
5 ocen

Oceny

  • 5 star
    5
  • 4 star
    0
  • 3 star
    0
  • 2 star
    0
  • 1 star
    0
5
Tomasz Lip 9, 2020

Deserek od Gerber "Owsianka" banany, truskawki i maliny z płatkami owsianymi stanowi pełnowartościowy i zdrowy posiłek. Nie zawiera sztuczntch barwników i substancji konserwujących. Deserek od razu posmakował mojemu synkowi, zjadł cały słoiczek. Polecam

5
Marzena Lip 8, 2020

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować deserek "Owsianka" banany, truskawki i maliny z płatkami owsianymi, za co bardzo dziękujęmy. Mójemu synkowi od razu posmakował deserek. Posiłek doskonale się sprawdza podczas nauki nowych smaków. Z całego serca poleca

5
Agnieszka Lip 3, 2020

Deser jest bardzo syty.
Doskonale sprawdza się na wyjazdach.
Nie powoduje zatwardzeń ani biegunek.
Naszemu maluszkowi bardzo smakowało. Polecam