po 6. miesiącu
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic o smaku naturalnym

5
4.9/5 35 opinie

Deserek mleczny Gerber Organic o smaku naturalnym to sposób na podanie dziecku produktów mlecznych w wersji dopasowanej do jego potrzeb.

 

melisa logo

E-melissa

Najważniejsze zalety produktu

 

Powstał ze składników organicznych, czyli otrzymywanych z poszanowaniem naturalnych procesów i dbałością o przyrodę. Do deserku nie dodano cukru – zawiera jedynie cukry pochodzące z mleka. Dzięki wyjątkowemu procesowi przetwarzania ekologicznych składników, produkt nie wymaga przechowywania w lodówce. 

 

Gerber Organic o smaku naturalnym

 

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

4.9
5
35 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  33
 • 4 star
  2
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Kamila Gru 13, 2018

Rewelacja!! Jogurt naturalny bardzo mojemu maluszkowi posmakował, aż sama byłam w szoku. Już miałam przygotowany mus żeby dodać gdyby nie odpowiadał mu naturalny smak a tu taka niespodzianka. Pierwsza łyżeczka co prawda wywołała małe zdziwienie na jego tw

5
Magdalena Gru 11, 2018

Naturalny smak jogurtu nie przypadł dziecku do gustu, jednak zmieszany z musem owocowym świetnie sprawdził się jako deser. Jest syty i stanowi fajną alternatywę, jako jeden z posiłków mlecznych w diecie malucha. Polecam!

5
Agata Gru 10, 2018

Smak nie zachęcił mojego synka, ale po dodaniu owoców zjadł cały kubeczek. Skład bez żadnych ulepszaczy, fajnie że nie trzeba trzymać tych jogurtów w lodówce, można je zabrać bez problemu na spacer czy w podróż.