Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Organic Kaszka pszenno-owsiana

Twój maluszek po 6. miesiącu życia może kontynuować poznawanie zbóż – np. w postaci Kaszki pszenno-owsianej Gerber Organic. Zawiera ona składniki odżywcze, które mogą pomóc przy tworzeniu zbilansowanej diety maluszka. Kaszka jest także źródłem błonnika pokarmowego.

geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online 

po 6. miesiącu

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Kaszka pszenno-owsiana Gerber Organic może być pomysłem na podanie dania zbożowego maluszkowi po 6. miesiącu życia. Jeśli chcesz urozmaicić jej smak, możesz dodać do niej np. zmiksowane owoce sezonowe! Jeżeli zaś pragniesz przemycić więcej warzyw do diety Twojego dziecka, możesz przyrządzić tę kaszkę w wersji wytrawnej. Wystarczy, że dodasz do niej jeden z przecierów warzywnych Gerber Organic – i gotowe – Twój maluszek otrzyma posiłek zaznajamiający go ze smakiem nie tylko pszenicy i owsa, lecz także jarzyn.

  Surowce Gerber Organic, które znajdują się w Kaszce pszenno-owsianej, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber Organic
  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  avatar
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.