7 - 8 miesięcy
Product Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Kaszka pszenno-owsiana

Twój maluszek po 6. miesiącu życia może kontynuować poznawanie zbóż – np. w postaci Kaszki pszenno-owsianej Gerber Organic. Zawiera ona składniki odżywcze, które mogą pomóc przy tworzeniu zbilansowanej diety maluszka. Kaszka jest także źródłem błonnika pokarmowego.

melisa logo

E-melissa

Odkryj zalety produktu

 

Kaszka pszenno-owsiana Gerber Organic może być pomysłem na podanie dania zbożowego maluszkowi po 6. miesiącu życia. Jeśli chcesz urozmaicić jej smak, możesz dodać do niej np. zmiksowane owoce sezonowe! Jeżeli zaś pragniesz przemycić więcej warzyw do diety Twojego dziecka, możesz przyrządzić tę kaszkę w wersji wytrawnej. Wystarczy, że dodasz do niej jeden z przecierów warzywnych Gerber Organic – i gotowe – Twój maluszek otrzyma posiłek zaznajamiający go ze smakiem nie tylko pszenicy i owsa, lecz także jarzyn.

Kaszka pszenno-owsiana Gerber Organic

 

Surowce Gerber Organic, które znajdują się w Kaszce pszenno-owsianej, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.