po 8. miesiącu
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Jesienne warzywa z kaszą

5
5/5 24 opinie

Jesienne warzywa z kaszą to danie dla niemowląt i małych dzieci po 8. miesiącu życia. Do jego produkcji użyto najwyższej jakości składników – warzyw, roślin strączkowych i zbóż – pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Posiłek Gerber dostarczy maluszkowi potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych oraz białka roślinnego. Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących i barwników.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

W linii produktów Gerber Organic Plant-tastic stawiamy wyłącznie na składniki pochodzenia roślinnego. Najwyższej jakości warzywa, strączki i zboża pozyskujemy z gospodarstw, które przestrzegają zasad rolnictwa ekologicznego. Zależy nam, byś miała pewność, że podajesz swojemu maluszkowi to, co najlepsze dla niego i planety.

Gerber Organic Plant-tastic Jesienne warzywa z kaszą to propozycja roślinnego obiadku dla dzieci po 8. miesiącu życia. Pozwól dziecku poznać nowy smak kompozycji złożonej m.in. z dyni, białej fasoli, pasternaku i kaszy jęczmiennej, a przy okazji zadbaj o to, by otrzymało ono wartościowe składniki odżywcze, w tym białko roślinne.

Gerber Organic Plant-tastic Jesienne warzywa z kaszą benefity

 


Poznaj wszystkie produkty z linii
Gerber Organic Plant-tastic

Jeśli Twojemu dziecku przypadło do gustu danie Jesienne warzywa z kaszą, możesz zapoznać maluszka także z innymi produktami Gerber Organic Plant-tastic!

Poznaj inne produkty Gerber Organic Plant-tastic

Żywność dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany.
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
24 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  24
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Agnieszka Kowalczyk Wrz 27, 2023
5
Magdalena G. Sier 24, 2023

Najbardziej podobało mi się to ,że obiadki bardzo smakowały.

5
Anna S. Sier 24, 2023

To że wystarczy lekko podgrzać i jedzonko gotowe i że wiem iż moje dziecko je bez żadnych konserwantów i niepotrzebnych dodatków 😍