po 8. miesiącu
Produkt Gerber Organic Plant-tastic
Add this post to favorites

Gerber Organic Gulasz z marchewki i fasoli

0
0 opinie

Jeśli Twój maluszek skończył 8. miesiąc życia, możesz podać mu danie Gerber Gulasz z marchewki i fasoli. Skomponowano je z najwyższej jakości warzyw, roślin strączkowych i zbóż pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Posiłek dostarczy dziecku niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych oraz wartościowego białka roślinnego.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Chcemy dać Ci pewność, że posiłki, które podajesz swojemu maluszkowi, są wartościowe i wyprodukowane z najwyższej jakości produktów. Dlatego w linii produktów Gerber Organic Planttastic stawiamy wyłącznie na składniki pochodzenia roślinnego. Warzywa, strączki i zboża pozyskujemy z gospodarstw, które działają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Gerber Organic Plant-tastic Gulasz z marchewki i fasoli to propozycja roślinnego obiadku dla dzieci po 8. miesiącu życia. Pozwól dziecku poznać nowy smak dania skomponowanego z marchwi, białej fasoli, batatów i komosy ryżowej, które dostarczy mu wartościowych składników odżywczych, w tym białka roślinnego.

Gerber Organic Plant-tastic Warzywna potrawka włoska z pomidorami

 


Poznaj wszystkie produkty z linii
Gerber Organic Plant-tastic

Jeśli Twojemu dziecku przypadło do gustu danie Gulasz z marchewki i fasoli, możesz zapoznać maluszka także z innymi produktami Gerber Organic Plant-tastic!

Poznaj inne produkty Gerber Organic Plant-tastic

Żywność dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany.
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię