Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Gerber

Gerber Organic

Gerber Organic

Gerber Organic to linia produktów przygotowanych wyłącznie z surowców uprawianych na ekologicznych farmach. Na organicznych farmach podstawą jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z przyślą o przyszłości naszej planety i kolejnych pokoleń.

Walory produktu

  • Już po 4. miesiącu

  • Duża zawartość warzyw i owoców

  • Różnorodność smaków, kolorów i zapachów

  • Konsystencja idealnie dostosowana do wieku maluszka

Czy wiesz, że...?

Surowce gerber Organic pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co rok ich ekologiczna jakość poświadzana jest certyfikatem.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 5/5

Smaczne i zdrowe

Córeczka uwielbia kaszkę Gerber Organic, a ja jestem pewna, że daję jej to co najlepsze! Deserki mleczno- zbożowe w tubkach też przetestowane podczas weekendowego wypadu. Wygodne do podania, a zjedzone do ostatniej kropelki, czyli smaczne! Dziękuję za możliwość przetestowania produktów Gerber Organic. Na stałe wejdą do naszego jadłospisu.

Smakuje!

8-miesięczna Kornelka przetestowała już każdy rodzaj produktu, który otrzymaliśmy w prezencie. Największym zaskoczeniem dla mnie jako mamy okazała się kaszka, bowiem moje dziecko, które ostatnio na każdą kaszkę odwracało głowę, do tej sama otwierała buzię! Jesteśmy zadowolone, ja jako mama, że podaję dziecku jedzenie o dobrym składzie, bez zbędnych ulepszaczy,a moje dziecko - bo jej smakuje i ma pełny brzuszek :) Polecamy!

Gerber organic

Polecam! Najsmaczniejsze dla mojego dziecka okazały sie musy, Zjadła i chciała więcej :)

Super deserki

Deserki super ;) Mały zjadł od razu z apetytem.

Tester

Deserki super polecamy innym mamom

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.