Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Konto zweryfikowane!

Dziękujemy, wszystko przebiegło pomyślnie i Twój e-mail został potwierdzony.
 

Od teraz masz już dostęp do wszystkich artykułów i elementów strony Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość. Wystartuj z nami!

Kliknij tutaj, aby się zalogować.

Zaloguj się

Mamy oceniają tę treść na 5/5

zmiana na kaszkę mleczno-pszenną

Niestety zmiana opakowania i nazwy kaszki z mlecznej na mleczno-pszenną jest na minus - smak jest inny i nie odpowiada już mojemu dziecku. Ponadto kaszka gorzej się rozprowadza i tworzą się grudki. Wielka szkoda, bo ta najbardziej smakowała maluchowi i będzie trzeba poszukać zamiennika.

Pyszności

Kaszka jest pyszna, super pomysł na szybkie śniadanie dla zabieganej mamy. Można dodać owoce. Bardzo przypadły do gustu mojemu dziecku.

Strzał w 10

Kaszki od Nestle bardzo przypadły mojej córce do gustu. Codziennie zjada taka kaszke na śniadanie. Najbardziej smakuje jej z maliną. Cieszę się, że mogę dać mojemu dziecko wartościowy posiłek bez dodatku cukru, zato z mnóstwem witamin. Gorąco polecam!

Strzal w 10!

Kaszki sa przepyszne! Mielismy kaszki roznych marek, ale od kiedy wyprobowalismy te staly sie u nas liderem. Syn uwielbia, a ja ciesze sie, ze sa bez cukru! Sa latwe w przygotowaniu i maja fajna konsystenscje. Polecam!

Pyszności

Kaszki Skarby Zbóż od Nestle bardzo przypadły mojej córce do gustu. Codziennie zjada taka kaszke na śniadanie. Najbardziej smakuje jej ta ze śliwką. Cieszę się, że mogę dać mojemu dziecko wartościowy posiłek bez dodatku cukru, zato z mnóstwem witamin. Gorąco polecam!

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.