Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Poznaj nasze produkty

Produkty Nestlé

Kaszki mleczno-ryżowe

Nestlé Kaszki mleczno-ryżowe

Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé to pełnowartościowe, bezglutenowe posiłki z dodatkiem różnorodnych owoców lub kakao. Produkty dostosowane są do wymagań żywieniowych maluszków, które skończyły 4. miesiąc życia.

kaszki bezmleczne Nestle

Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

Poznaj kaszki ryżowe bezmleczne od Nestlé i zapewnij swojemu dziecku zdrowy start w przyszłość. To produkty, które są odpowiednie dla niemowląt z alergią na białko mleka krowiego. Nie zawierają glutenu i nie wymagają gotowania.

kaszki Nestle Skarby Zbóż

Nestlé Skarby Zbóż

W niepozornych ziarenkach kryją się prawdziwe skarby. Dzięki kaszkom „Skarby Zbóż” Twoje dziecko ma je na wyciągnięcie łyżeczki. Wybierz kaszkę zbożową lub mleczno-zbożową, aby maluszek poznał prawdziwy smak zbóż.

kaszki Nestle mleczne ryżowo-kukurydziane

Nestlé Kaszki Dzień Dobry

Nestlé Kaszki „Dzień Dobry” to linia na bazie mleka modyfikowanego i zbóż bezglutenowych (ryżu, kukurydzy), wzbogaconych o różnorodne owoce. Mogą stanowić pełnowartościowy posiłek, który świetnie sprawdzi na śniadanko.

kaszki Nestle na dobranoc

Nestlé Kaszki Dobranoc

Szukasz najlepszej kaszki na dobranoc dla Twojego maleństwa? Poznaj Nestlé Kaszki „Dobranoc” i zapewnij swojemu dziecku spokojny sen. To bezglutenowe, sycące produkty, przeznaczone dla dzieci od 4. miesiąca życia.

kleiki Nestle

Nestlé Kleiki

Kleiki Nestlé to produkty bezglutenowe (na bazie ryżu i kukurydzy) dla niemowląt, które ukończyły 4. miesiąc życia. Pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat zbożowych smaków oraz półpłynnych konsystencji.

Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Nestlé skarby zbóż

Bardzo dobre kaszki, fajny skład, moja mała bardzo polubiła kaszki z tej serii, a najbardziej zasmakowało zarówno jej jak i mamie owsianka

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.