Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X

Mleko modyfikowane LITTLE STEPS® 4 – opinie rodziców

Jesteś rodzicem aktywnego Juniora i szukasz odpowiedniego mleka modyfikowanego, które pomoże Ci wspierać maluszka w prawidłowym rozwoju? Poznaj LITTLE STEPS® 4 o smaku waniliowym, które powstało z myślą o dzieciach po 2. roku życia. Koniecznie przeczytaj opinie innych mam i ojców, którzy wraz ze swoimi szkrabami wypróbowali już nasz nowy produkt!

wtorek, 17.08.2021

Twoje dziecko skończyło 2 latka? Możecie przejść na mleko modyfikowane z numerem 4, które przeznaczone jest dla nieco większych Juniorów. Jeśli chcesz każdego dnia wspierać swojego maluszka w odkrywaniu świata, zdobywaniu kolejnych nowych umiejętności i pokonywaniu wyzwań, warto sięgnąć po odpowiednie wsparcie, jakim może być dla Was właśnie LITTLE STEPS® 4!

LITTLE STEPS® 4 – mleko modyfikowane polecane przez rodziców

Od ponad 150 lat wspieramy rodziców i przygotowujemy unikalne formuły produktów dla niemowląt i małych dzieci. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, stworzyliśmy mleko modyfikowane LITTLE STEPS® 4 dla dwulatków. W jego składzie znalazło się żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych, a także wapń i witamina D wspomagające rozwój kości dziecka oraz inne ważne składniki odżywcze. Bardzo cieszy nas fakt, że aż 99%* rodziców, którzy wraz ze swoimi dziećmi wypróbowali nasze mleko, poleca LITTLE STEPS® 4! Przeczytaj kilka opinii i zdecyduj, czy i Ty chcesz dołączyć do tego grona!

Mleko modyfikowane LITTLE STEPS® 4

 „ Synek jest wybrednym smakoszem i jeśli chodzi o wybór mleka modyfikowanego, mamy nie lada problem. Do tej pory ciężko było nam znaleźć mleko modyfikowane, które jednocześnie zaspokoiłoby brzuszek mojego synka. Jaka to była niespodzianka, kiedy syn bez marudzenia ze smakiem wypił całą porcję! Teraz wiem, że mleko LITTLE STEPS® 4 zagości w naszym domu na dłużej. Nestlé, dziękujemy!”.
 

„Mleko LITTLE STEPS® 4 bardzo dobrze przyjęte przez mojego syna. Dodawałam je do warzyw, kaszek ryżowych, makaronu. Hubercik zawsze z chęcią zjadał swoją porcję. Smak i zapach mleka przyjemny”.
 

„Myślę że produkt jest super, nie zawiera oleju palmowego i poleciałbym go z czystym sumieniem”.

 


 

Mleko LITTLE STEPS®️ 4 było dobrze tolerowane przez dziecko. Nie mieliśmy żadnych problemów z brzuszkiem. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy je przetestować i będziemy kontynuować naszą przygodę z tym produktem”.

 

„Mimo iż moje dziecko jest wybredne, to mleko bardzo mu smakowało :), nie pojawiły się żadne objawy alergii, dlatego z przyjemnością będziemy kontynuować karmienie LITTLE STEPS® 4 (…). Dziękujemy, że mieliśmy przyjemność odkrycia tego mleczka”.
 

„Mleko LITTLE STEPS® 4 ma bardzo dobrą konsystencję, szybko się je przygotowuje, a w smaku jest przepyszne. Moja córka bardzo je polubiła, wypijała całe butelki i nie miała żadnych boleści brzuszkowych (…)”.

„Mleko LITTLE STEPS® 4 zostało bardzo dobrze przyjęte przez moje dziecko, które jest po nim pełne energii. Po mleku przesypia całą noc. Dla mnie ten produkt jest super i na pewno przy nim zostaniemy”.
 

„Córka chętnie piła wieczorem mleko modyfikowane LITTLE STEPS® 4. Dzięki niemu lepiej spała i mniej się wybudzała na dokarmianie piersią”.
 

LITTLE STEPS® 4 jest jedynym mlekiem, po którym moja córka nie ma dolegliwości. Myślałam, że smak waniliowy nie będzie jej smakować, ale mleko bardzo jej podpasowało. Dopóki będzie piła mleko modyfikowane, zostaniemy z LITTLE STEPS® 4”.

A może i Wy już wypróbowaliście LITTLE STEPS® 4? 
Jeśli tak, czekamy także na Wasze opinie!

 

 

* Testowanie mleka modyfikowanego LITTLE STEPS® 4 zostało przeprowadzone w dniach: 12.04.2021 – 13.05.2021.Wzięło w nim udział 193 rodziców.

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

  • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
  • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
  • weź udział w konkursach i wygrywaj
  • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.