MyFeed Personalized Content
Uśmiechnięta lekarka

Skontaktuj się z Ekspertką

Potrzebujesz wsparcia dietetyka w wyborze odpowiedniego produktu Nestlé Nutrition dla swojego Dziecka lub chcesz się dowiedzieć więcej na temat jego żywienia? Skontaktuj się z naszą Ekspertką

Ekspert ds żywienia Nestle

 

 

 

Justyna Wszędobył wie wszystko o naszych propozycjach, które przygotowaliśmy dla najmłodszych. Służy również pomocą rodzicom mającym problem z odżywianiem swoich maluszków. Prywatnie jest mamą Laury.

Ekspertka odpisuje na wiadomości w dni robocze.

Poznaj nasze produkty dla Ciebie i Twojego Maluszka

Sprawdź różne kategorie produktów, które przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych!

Czat z ekspertem

 

 

Zapraszamy na comiesięczne czaty z Ekspertką!

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, gdzie co miesiąc nasze Ekspertki odpowiadają na wszystkie Wasze pytania. Znajdziesz tam również merytoryczną wiedzę, dawkę pozytywnej motywacji, a także informacje o promocjach, konkursach, testowaniach naszych produktów i wiele więcej!

O CO PYTALI INNI RODZICE:
 

Witam, jak długo po mleku NANtotal comfort dziecko będzie robiło zielone kupki. Jesteśmy na nim prawie 3tyg.?

Ekspertka Nestle

Justyna Wszędobył:
Droga Mamo, NAN EXPERTPRO TOTAL COMFORT zgodnie z przepisami prawa wzbogacany jest w żelazo. Niedojrzały układ pokarmowy dziecka uczy się stopniowo przyswajać ten składnik, co może powodować zabarwienie stolca na zielono. Jeśli stolec Twojego maluszka ma plastelinowatą konsystencję, nie zawiera śluzu ani krwi nie ma powodów do obaw. W przypadku wątpliwości warto również skonsultować się z lekarzem prowadzącym maluszka. Jeśli będziesz miała dodatkowe pytania zachęcam do kontaktu.

Czy rozszerzając dietę w 5. miesiącu życia dziecka, należy od razu zacząć podawać wodę, czy nie jest to konieczne na początkowym etapie podawania niewielkich ilości warzyw i owoców?

Ekspertka Nestle

Justyna Wszędobył:
Droga Mamo, zgodnie z najnowszymi zaleceniami wraz z rozszerzaniem diety należy wprowadzać maluszkowi do picia wodę (bezsmakową, niesłodzoną). Odpowiednią wodą dla niemowląt jest naturalna woda mineralna – niskozmineralizowana, niskosodowa, niskosiarczanowa lub woda źródlana. Najlepiej od razu rozpocząć jej podawanie w otwartym kubeczku, a na wyjścia zabierać wodę w bidonie ze słomką. Jeśli będziesz miała dodatkowe pytania, zachęcam do kontaktu.