Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Kaszka Gerber Pełnia Zbóż kukurydziano-ryżowa

Jeśli maluszek skończył 6 miesięcy i poznał smak pierwszych zbóż, jest już gotowy na spotkanie z naszą kaszką kukurydziano-ryżową. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Kaszki Gerber Pełnia Zbóż zawierają nie tylko to, co niezbędne, ale znacznie więcej! Zostały stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, z myślą o ich zdrowiu. Nie znajdziecie w nich dodatku cukru¹, ale dla dobra najmłodszych zawierają ważne witaminy i składniki mineralne. Wzbogaciliśmy je m.in. w żelazo ważne dla rozwoju poznawczego. Zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.

  Kaszka Gerber Pełnia Zbóż kukurydziano-ryżowa dla niemowląt po 6 miesiącu

  ¹Zawiera naturalnie występujące cukry.
  ***Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Smaczna

  Smaczna, bezglutenowa, dobrze się je, polecam.

  avatar

  Kaszka kukurydziano-ryżowa

  Bezglutenowa kaszka idealna dla alergików. Wyrazisty smak kukurydziany bardzo przypasował mojemu dziecku. Nie powoduje problemów brzuszkowych. Można podawać sama lub z owocem jak kto preferuje. Bogata w żelazo co dla nas jest ważne, gdyż od urodzenia musimy podawać oddzielnie. Polecam z całego serca.

  avatar

  Bezpieczna

  Pierwsza kaszka w rozszerzaniu diety. Połączenie dwóch bezglutenowych zbóż sprawia, że jest bezpieczna dla niemowlaka i nie powoduje uczuleń. Jest też łatwo akceptowalna dla maluszka.

  avatar

  kaszka kukurydziano-ryżowa

  Smaczna i ekspresowa w przygotowaniu

  avatar

  Kaszka Gerber Pełnia Zbóż kukurydziano-ryżowa

  Kaszka dobrze się miesza i jest smaczna. Przyznam, że miałam wątpliwości co do tego połączenia, szczególnie, że to drugi rodzaj kaszki jaki wprowadziliśmy, ale śniadanko z tą kaszką zostało bardzo chętnie zjedzone.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.