po 8. miesiącu
Produkt Gerber Organic Plant-tastic
Add this post to favorites

Gerber Organic Gulasz z cukinią i warzywami

0
0 opinie

Jeśli Twój maluszek skończył 8. miesiąc życia, możesz podać mu Gulasz z cukinią i warzywami. Do produkcji tego dania użyto najwyższej jakości warzyw, roślin strączkowych i zbóż pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Posiłek Gerbera dostarczy Twojemu dziecku potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych oraz wartościowego białka roślinnego. Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących i barwników.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Jeśli zależy Ci na tym, by podawać swojemu dziecku to, co najlepsze dla niego i dla planety, dania z Gerber Organic Plat-tastic to doskonały wybór. Produkty tej linii komponowane są wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Warzywa, strączki i zboża pozyskujemy z gospodarstw, które działają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Gerber Organic Plant-tastic Gulasz z cukinią i warzywami to propozycja roślinnego dania dla dzieci po 8. miesiącu życia. Dzięki niemu Twoje maleństwo pozna nowe smaki wynikające z połączenia m.in. cukinii, białej fasoli, bakłażana i pełnoziarnistego makaronu, a przy okazji dostarczy sobie wartościowych składników odżywczych, w tym białka roślinnego.

Gerber Organic Plant-tastic Gulasz z cukinią i warzywami-benefity

 


Poznaj wszystkie produkty z linii
Gerber Organic Plant-tastic

Jeśli Twojemu dziecku przypadło do gustu danie Gulasz z cukinią i warzywami, możesz zapoznać maluszka także z innymi produktami Gerber Organic Plant-tastic!

Poznaj inne produkty Gerber Organic Plant-tastic

Żywność dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany.
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię