Produkty Gerber Organic po 4. miesiącu

po_4_msc

Gerber Organic

 

Twój maluszek jest już gotowy na rozszerzanie diety? Z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia stworzyliśmy organiczne przeciery warzywne i owocowe w słoiczkach, a także nektary do picia o konsystencji odpowiedniej dla maluszków, które dopiero zaczynają poznawać nowe smaki. Składniki, z których powstały nasze produkty, pochodzą z ekologicznych farm, gdzie troszczy się o środowisko, glebę, rośliny i zwierzęta.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY
Gerber Organic Marchewka słodki ziemniak

po 4. miesiącu

Gerber Organic Marchewka słodki ziemniak
5
5/5

Dobrze znana marchewka w towarzystwie mniej popularnego w diecie dzieci słodkiego ziemniaka dała gęsty, naturalnie pomarańczowy krem przeznaczony dla małych smakoszy.

Gerber Organic Zielony groszek brokuły cukinia

po 4. miesiącu

Gerber Organic Zielony groszek brokuły cukinia
5
5/5

Zielona warzywna kompozycja złożona z zielonego groszku, brokułów i cukinii. Ta propozycja pomoże w urozmaiceniu diety dziecka i uzupełnienie jej o nowe, wytrawne smaki.

Gerber jablko malina

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko malina
5
5/5

Czerwone malinki idealnie komponują się z najpopularniejszym rodzimym owocem – jabłkiem. Każdy słoiczek zawiera aż 1,9 g błonnika, pochodzącego naturalnie z owoców. 

Gerber Organic Jabłko brzoskwinia morela

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko brzoskwinia morela
0
0 opinie

Ciekawe połączenie jabłka, brzoskwini i moreli udowadnia, że dieta niemowlęcia nie musi być nudna.

Jabłko jagoda

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko jagoda
5
5/5

Owocowy deserek, który powstał z połączenia ekologicznych jabłek i jagód. Bogata w błonnik propozycja może stać się ciekawym elementem nauki smaków i pomoże zapewnić w diecie dziecka odpowiednią różnorodność. 

Gerber Organic deserek w tubce gruszka

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Gruszka
5
5/5

Gruszki wykorzystane do jego produkcji pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż i podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje. Każda porcja zawiera ponad 2 g naturalnego błonnika pokarmowego.

Gerber Organic Deserek Mango

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Mango
5
5/5

Czas na nieco egzotyki. Mango wykorzystane do produkcji deserku pochodzi wyłącznie z gospodarstw ekologicznych. Dzięki zapakowaniu musu w wygodną tubkę, nauka smaków stała się jeszcze łatwiejsza. Każda porcja zawiera ponad 1,7 g naturalnego błonnika pokarmowego.

Gerber Organic deserek w tubce jabłko

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Jabłko
5
5/5

Jednoskładnikowy deserek przeznaczony dla niemowląt po 4. miesiącu życia, idealny na pierwsze spotkanie z owocami. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż, by popularny owoc podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje.

nektar gerber organic gruszka banan

po 4. miesiącu

Nektar Gerber Organic Gruszka Banan
0
0 opinie

Nektar dla maluszków po 4. miesiącu, który powstał z połączenia soczystych gruszek i łagodnych bananów. 

nektar gerber organic jabłko mango

po 4. miesiącu

Nektar Gerber Organic Jabłko Mango
5
5/5

Odrobina egzotyki w diecie dziecka – pomoże zapoznać maluszka po 4. miesiącu ze smakiem soczystego mango, które dla ułatwienia podano z rodzimym jabłuszkiem.