MyFeed Personalized Content

Produkty Gerber Organic po 4. miesiącu

po_4_msc

Gerber Organic

 

Twój maluszek jest już gotowy na rozszerzanie diety? Z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia stworzyliśmy organiczne przeciery warzywne i owocowe w słoiczkach, a także nektary do picia o konsystencji odpowiedniej dla maluszków, które dopiero zaczynają poznawać nowe smaki. Składniki, z których powstały nasze produkty, pochodzą z ekologicznych farm, gdzie troszczy się o środowisko, glebę, rośliny i zwierzęta.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY
Gerber Organic Marchewka słodki ziemniak

po 4. miesiącu

Gerber Organic Marchewka słodki ziemniak

Dobrze znana marchewka w towarzystwie mniej popularnego w diecie dzieci słodkiego ziemniaka dała gęsty, naturalnie pomarańczowy krem przeznaczony dla małych smakoszy.

Gerber Organic Zielony groszek brokuły cukinia

po 4. miesiącu

Gerber Organic Zielony groszek brokuły cukinia

Zielona warzywna kompozycja złożona z zielonego groszku, brokułów i cukinii. Ta propozycja pomoże w urozmaiceniu diety dziecka i uzupełnienie jej o nowe, wytrawne smaki.

Gerber jablko malina

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko malina

Czerwone malinki idealnie komponują się z najpopularniejszym rodzimym owocem – jabłkiem. Każdy słoiczek zawiera aż 1,9 g błonnika, pochodzącego naturalnie z owoców. 

Gerber Organic Jabłko brzoskwinia morela

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko brzoskwinia morela

Ciekawe połączenie jabłka, brzoskwini i moreli udowadnia, że dieta niemowlęcia nie musi być nudna.

Gerber Organic Jabłko jagoda

po 4. miesiącu

Gerber Organic Jabłko jagoda

Owocowy deserek, który powstał z połączenia ekologicznych jabłek i jagód. Bogata w błonnik propozycja może stać się ciekawym elementem nauki smaków i pomoże zapewnić w diecie dziecka odpowiednią różnorodność. 

Gerber Organic deserek w tubce gruszka

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Gruszka

Gruszki wykorzystane do jego produkcji pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż i podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje. Każda porcja zawiera ponad 2 g naturalnego błonnika pokarmowego.

Gerber Organic Deserek Mango

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Mango

Czas na nieco egzotyki. Mango wykorzystane do produkcji deserku pochodzi wyłącznie z gospodarstw ekologicznych. Dzięki zapakowaniu musu w wygodną tubkę, nauka smaków stała się jeszcze łatwiejsza. Każda porcja zawiera ponad 1,7 g naturalnego błonnika pokarmowego.

Gerber Organic deserek w tubce jabłko

po 4. miesiącu

Gerber Organic Deserek Jabłko

Jednoskładnikowy deserek przeznaczony dla niemowląt po 4. miesiącu życia, idealny na pierwsze spotkanie z owocami. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż, by popularny owoc podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje.

nektar gerber organic gruszka banan

po 4. miesiącu

Nektar Gerber Organic Gruszka Banan

Nektar dla maluszków po 4. miesiącu, który powstał z połączenia soczystych gruszek i łagodnych bananów. 

nektar gerber organic jabłko mango

po 4. miesiącu

Nektar Gerber Organic Jabłko Mango

Odrobina egzotyki w diecie dziecka – pomoże zapoznać maluszka po 4. miesiącu ze smakiem soczystego mango, które dla ułatwienia podano z rodzimym jabłuszkiem.