MyFeed Personalized Content

Produkty Gerber Organic po 6. miesiącu

po_6_msc

Gerber Organic

 

Twój maluszek rośnie, a z każdym dniem zwiększają się także jego potrzeby żywieniowe. Dlatego dla dzieci po 6. miesiącu życia przygotowaliśmy organiczne dania w postaci pszenno-owsianych kaszek, obiadków z delikatną cielęciną, kurczakiem, indykiem i warzywami oraz owocowych deserków w słoiczkach, kubeczkach oraz tubkach. Nasze propozycje powstały z surowców, które pochodzą z ekologicznych farm. To właśnie tam hodowla i uprawa przebiegają z poszanowaniem naturalnych procesów i ze szczególną dbałością o środowisko.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY
Jarzynki z indykiem w pomidorach

po 6. miesiącu

Gerber Organic Jarzynki z indykiem w pomidorach

Jadłospis maluszka powinien być różnorodny. Ten obiadek to bogactwo warzyw z delikatnym indykiem w sosie pomidorowym. Składniki wykorzystane do jego produkcji pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Obiadek jest źródłem błonnika pokarmowego i białka, a jego konsystencja dopasowana została do potrzeb i umiejętności maluszków po 6. miesiącu. 

Warzywa z cielęciną  KV copy.

po 6. miesiącu

Gerber Organic Warzywa z cielęciną

W jadłospisie dziecka powinno być miejsce na różnorodne składniki. Ten obiadek pomoże zapoznać maluszka m.in. ze smakiem egzotycznych batatów i delikatnej cielęcinki. 

Gerber Organic Zielone warzywa z indykiem

po 6. miesiącu

Gerber Organic Zielone warzywa z indykiem

Maluszek powinien poznać jak najwięcej smaków. Eksperci szczególnie zalecają podawanie niemowlętom wytrawnych w smaku zielonych warzyw. Pomóc może w tym zbilansowany obiadek od Gerber Organic. 

Gerber Organic Deserek mango, kiwi z musem kokosowym

po 6. miesiącu

Gerber Organic Deserek mango, kiwi z musem kokosowym

Zapoznaj swojego maluszka ze smakiem egzotycznych owoców. Zaproponuj mu nasz deserek Gerber Organic Mango, kiwi z musem kokosowym, którego nie musisz przechowywać w lodówce. Produkt jest w 100% wegański i nie zawiera dodatku cukru¹. Stworzyliśmy go z surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych.

Banany Jagody z Jogurtem i Płatkami Zbóż

po 6. miesiącu

Gerber Organic Banany Jagody z Jogurtem i Płatkami Zbóż

Deserek Gerber Organic to połączenie bananów, jagód z jogurtem oraz płatków zbóż, które stworzyliśmy z myślą o dzieciach po 6. miesiącu życia. Składniki w nim zawarte pochodzą wyłącznie z ekologicznych gospodarstw. Produkt powstał bez dodatku cukru. Zawiera wyłącznie cukry naturalnie zawarte w organicznych składnikach.

Gerber Organic Jabłko mleczno-zbożowy

po 6. miesiącu

Gerber Organic jabłko mleczno-zbożowy

Deserek to sposób na różnorodność w diecie dziecka. Przetarte organiczne jabłka połączono w nim z jogurtem naturalnym, otrzymanym z mleka z ekologicznych gospodarstw. Skład produktu uzupełniają zboża – ryż i owies. Dzięki procesowi pasteryzacji i wygodnemu opakowaniu – lekkiej i poręcznej tubce, deserek łatwo można zabrać ze sobą i podać dziecku podczas spaceru czy podróży. Deserek dostarcza błonnik pokarmowy.

 

Gerber Organic Banany Mango z jogurtem i Płatkami zbóż

po 6. miesiącu

Gerber Organic Banany mango z jogurtem i płatkami zbóż

Gdy maluszek skończy 6 miesięcy, możesz podać mu przetarty deserek, który powstał na bazie bananów, mango, jogurtu oraz płatków zbóż, pochodzących z ekologicznej farmy. Produkt zamknęliśmy w tubce, która przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce. Deserek możecie zabrać ze sobą np. na spacer albo wycieczkę.