po 12. miesiącu
Produkt Gerber Organic Plant-tastic
Add this post to favorites

Gerber Organic Delikatne curry z warzywami

0
0 opinie

Delikatne curry z warzywami to idealne danie dla dzieci po 12. miesiącu życia. Składniki wykorzystane do jego przygotowania pochodzą z upraw, gdzie przestrzega się wszystkich ekologicznych standardów. Zbilansowana kompozycja warzyw, roślin strączkowych i zbóż dostarczy Twojemu maluszkowi ważnych dla funkcjonowania składników odżywczych oraz wartościowego białka roślinnego. Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących i barwników.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Wiemy, że chcesz podawać swojemu maluszkowi to, co najlepsze dla niego i dla planety. Dlatego w linii produktów Gerber Organic Plant-tastic stawiamy wyłącznie na składniki pochodzenia roślinnego. Najwyższej jakości warzywa, strączki i zboża pozyskujemy z gospodarstw, które przestrzegają zasad rolnictwa ekologicznego.

Gerber Organic Plant-tastic Delikatne curry z warzywami to propozycja roślinnego obiadku dla dzieci po 12. miesiącu życia. Dzięki niemu Twój szkrab pozna nowe smaki połączenia m.in. marchwi, kalafiora, ciecierzycy i batata, a przy okazji dostarczy sobie wartościowych składników odżywczych, w tym białka roślinnego.

Gerber Organic Plant-tastic Delikatne curry z warzywami-benefity

 


Poznaj wszystkie produkty z linii
Gerber Organic Plant-tastic

Jeśli Twojemu dziecku przypadło do gustu danie Delikatne curry z warzywami, możesz zapoznać maluszka także z innymi produktami Gerber Organic Plant-tastic!

Poznaj inne produkty Gerber Organic Plant-tastic

Żywność dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany.
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię