Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NAN OPTIPRO® 2

Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

Jakie mleko następne najlepiej wybrać dla swojego maleństwa? Wprowadzanie mleka modyfikowanego 2 wcale nie musi być problemem. Poznaj Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

Mleka następne NAN OPTIPRO® 2 przeznaczone są dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu. Dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.
*Zgodnie z przepisami prawa

Ważna informacja
Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.

Walory produktu

  • Powyżej 6. miesiąca życia

  • Wysokiej jakości białko OPTIPRO®

  • Immunoskładniki* pomagające wspierać układ odpornościowy

  • Żywienie dla przyszłości

Czy wiesz, że...?

OPTIPRO®

to wysokiej jakości białko, zawarte w mleku następnym NAN OPTIPRO® 2, wytwarzane jest dzięki unikalnej technologii stworzonej przez Nestlé

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 5/5

Najlepsze mleko

Bardzo dobre mleko. Zadnych problemow z brzuszkiem czy ulewan.

polecam

Miałam okazję przetestować mleko NAN2 HM-O . moja córcia piła je ze smakiem . Po zjedzeniu nic się nie działo także organizm jak najbardziej tolerował . Dzięki testowi zamówiłam dla córki zapas na parę miesięcy.

Polecam

Polecam mleko Nan Optipro Plus 2. Mojemu maluchowi zasmakowalo od razu. Próbowałam innych ale NAN jest najlepszy i przy okazji skończyły się problemy z brzuszkiem u malca.

Polecam nan optipro plus 2

Melko z bardzo dobrym składem, co potwierdza apetyt synka. Opakowanie pomaga zachować świeżość. Polecam jako mleko następne :) u nas odstawienie od piersi przebiegło bezproblemowo

Nan Optipro Plus 2

Z czystym sumieniem polecam nowe mleko Nan. Zero problemów z brzuszkiem które byly wcześniej. Łatwość przygotowania i smak który przypadł maluszkowi od pierwszej kropli.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.