Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

CSS - Node Type Product

NAN OPTIPRO® 2

Mleka następne NAN 2

Zastanawiasz się, jakie mleko następne wybrać dla swojego maleństwa po zakończeniu karmienia piersią lub do dokarmiania, jeśli zaistnieje taka potrzeba? Poznaj produkty NAN 2. Po konsultacji z lekarzem wybierz mleko z unikalną recepturą Nestlé dopasowaną do potrzeb żywieniowych dziecka.

Bazując na ponad 60 latach badań nad mlekiem mamy, stworzyliśmy unikalne receptury mlek następnych NAN 2, by wspierać potrzeby żywieniowe Twojego dziecka. Nasze produkty, ze składnikami pokarmowymi niezbędnymi do prawidłowego rozwoju niemowlęcia, przeznaczone są dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. To płynny składnik diety maluszka podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.

Walory produktu

  • unikalne receptury zainspirowane badaniami nad mlekiem mamy prowadzonymi już od 60 lat

  • receptury mlek następnych z linii NAN OPTIPRO® Plus 2 zawierają oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL

  • z olejami roślinnymi: słonecznikowym, kokosowym i rzepakowym; nie zawierają oleju palmowego

  • zaawansowana technologia białka OPTIPRO®

Czy wiesz, że...?

Mleka NAN 2

Karmienie piersią jest najlepsze dla Twojego dziecka

Skład mleka kobiecego dostosowuje się do potrzeb szkraba i zmienia się w miarę jak maluszek rośnie. Wśród składników mleka mamy znajdziesz m.in. oligosacharydy mleka kobiecego i doskonałej jakości białko.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Magdalena Zawadzka

Mleko następne Nan Optipro 2 to nasz numer jeden wśród mlek na polskim rynku. Mleko jest smaczne, łatwo się rozpuszcza w wodzie. Zawiera wszystko, co najlepsze dla dzieci w drugim półroczu życia. Ponadto my długo szukaliśmy czegoś delikatnego dla brzuszka naszej małej córeczki i wreszcie znaleźliśmy.

avatar

Magda Wolnik

Polecam mleko, jest dobre w smaku, dużo lepsze niż inne marki, ma dobry skład co jest dla mnie najważniejsze. Nie powoduje zaparć, ani innych delegliwosci brzuszkowych. Jest w metalowej puszce co jest dużym plusem, mleko nie wietrzeje, ani nie traci właściwości, a puszkę można później uzyc innych rzeczy

avatar

Nam smakuje!

Mleko NAN jest z nami od pierwszych dni życia. Jednak NAN OPTIPRO PLUS 2 jest w fajnym pudełku,ma szczelne zamknięcie. Skład mleka jest super i nie zawiera oleju palmowego co jest dużym plusem. Cieszę się, że jest inspirowane mlekiem mamy, jestem dużo spokojniejsza, mojemu synkowi naprawdę zasmakowało, mam wrażenie że je jee chętniej niż mleko NAN.

avatar

NAN OPTIPRO PLUS 2

W końcu trafiliśmy na super mleczko,mojej córci bardzo smakuje, sam skład i konstystencja jest okej,córa nie ma żadnych zaparć,kolek.Po butli mleka przesypia całe noce,mleczko przygotowuje się bardzo szybko,Rewelacja.Polecam wszystkim mamom maluszków.

avatar

Mleko następne

W moim przypadku, kiedy córka skończyła 7 miesięcy odrzuciła mój pokarm, wtedy pojawił się problem jakie mleko następne wybrać.. W tej dziedzinie rynek jest bardzo bogaty, dlatego wybór był nie łatwy. Dopiero kiedy trafiłam na mleko Nan Optipro Plus 2 poczułyśmy z Nadią, że to to, czego szukałam. Córka od razu nabrała apetytu, a mnie do przywiązania się do tej marki zachęcił skład, a przede wszystkim konsystencja jaka tworzy się po rozpuszczeniu, brak piany w butelce był ogromnym atutem, co w innej popularnej marce bardzo mi przeszkadzało. Uważam, że mleko Nan jest najlepszym mlekiem, które można dostać w Polsce, teraz z całego serca polecam je wszystkim mamom, które chcą jak najlepiej dla swojego malucha.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.