MyFeed Personalized Content
Kaszki Gerber „Pełnia zbóż”

Kaszki Gerber „Pełnia zbóż”

Kaszki Gerber Pełnia Zbóż

Gerber

Poznaj kaszki Gerber „Pełnia zbóż”! To 5 kaszek bez dodatku cukru* dla niemowląt po 4. i 6. miesiącu oraz małych dzieci. Jeśli szukasz produktów pełnych zbóż, odpowiednich dla swojego maluszka, to propozycja właśnie dla Ciebie. Dzięki naszym kaszkom wybór produktów zbożowych dla Twojego malucha będzie prostszy!

Produkty zbożowe to ważny element diety dziecka. Wprowadza się je do jadłospisu maluszka m.in. po to, by pomóc zaspokoić jego rosnące zapotrzebowanie energetyczne i uczyć dziecko nowych smaków. Zboża można podawać pod postacią różnych produktów, jednak niemowlę jako pierwsze zwykle poznaje właśnie kaszki. Wynika to głównie z ich konsystencji, dobrze dopasowanej do potrzeb i możliwości dziecka na etapie rozszerzania diety.

Jaka powinna być kaszka dla maluszka?

  • Zbożowa, obejmująca zboża z pełnego przemiału oraz charakteryzująca się „czystym”, prostym składem, który rodzic w pełni rozumie;
  • bez dodatku cukru*, żeby maluszek mógł poznać naturalny smak zbóż;
  • zdrowa, czyli zawierająca ważne składniki odżywcze, wspierające rozwój dziecka;
  • ciekawa pod względem składu, np. obejmująca różne rodzaje zbóż, także te rzadziej kojarzone z dietą najmłodszych, jak orkisz czy żyto.

Kaszki Gerber „Pełnia zbóż” to odpowiedź na te potrzeby.

 

WALORY PRODUKTU

Kaszki Pelnia Zboz walory produktu

 

Kaszki Gerber „Pełnia zbóż” 

Linia kaszek Gerber „Pełnia zbóż” to 5 zbożowych propozycji dla niemowląt po 4. i 6. miesiącu oraz małych dzieci. Podobnie jak wszystkie produkty Gerber, spełniają one rygorystyczne wymagania żywności dla niemowląt i małych dzieci, które potwierdza ikona wieku podawania na każdej etykiecie. 

Kaszki Gerber „Pełna zbóż” są:

  • pełne zbóż - zawierają nawet do 8 różnorodnych ziaren tak, by maluszek mógł w pełni korzystać z dostępnego bogactwa zbóż. Co ważne, zboża te, zanim trafią do produktów, muszą pozytywnie przejść nawet ponad 100 testów jakości;
  • pełne smaku - nie zawierają dodatku cukru*, więc smak zawdzięczają głównie zbożom i mleku;
  • pełne wartości odżywczych – zawarte w kaszkach zboża dostarczają węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata. Kaszki wzbogacone zostały również m.in. w żelazo, ważne dla rozwoju poznawczego.
  • pełne ziarna** – tworząc linię „Pełnia zbóż” wykorzystano m.in. pełnoziarnisty owies. Oznacza to, że maluszek może korzystać ze składników zawartych w całym ziarnie, także w bogatej w składniki mineralne łusce.

CZY WIESZ, ŻE...?

znak zapytania

Ty znasz swoje dziecko, a my znamy swoje zboża. Obserwujemy je uważnie od momentu, gdy są jeszcze małym ziarenkiem i do naszych kaszek wybieramy tylko te najlepsze.

Zanim trafią do naszych produktów, muszą przejść ponad 100 testów jakości i udowodnić, że są odpowiednie dla Twojego maluszka.

Co ważne, zawarte w naszych kaszkach zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.

W skład linii wchodzą zarówno produkty do przygotowania na mleku modyfikowanym lub na wodzie.

* zawierają naturalnie występujące cukry pochodzące ze składników, głównie zbóż i mleka
** dotyczy kaszek zawierających w składzie owies
*** zawartość zgodnie z przepisami prawa

Poznaj wszystkie smaki!
kaszka gerber pełnia zbóż manna z mlekiem
Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Manna” z mlekiem
kaszka gerber owsiano pszenna ze śliwką
Kaszka Gerber Pełnia Zbóż owsiano-pszenna ze śliwką
kaszka gerber pełnia zbóż 5 z lipą
Kaszka Gerber Pełnia Zbóż 5 zbóż z lipą
Owsianka z mlekiem
Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Owsianka” z mlekiem
Kaszka mleczna owsiano-pszenna Jabłko, Marchewka
Kaszka Gerber Pełnia Zbóż Jabłko, Marchewka
„Manna” deserek zbożowy z miodem
Gerber Pełnia Zbóż „Manna” deserek zbożowy z miodem
"owsianka" 5 zbóż
Gerber Pełnia Zbóż deserek w tubce „Owsianka” 5 zbóż

kaszki gerber organic