Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
Nestle Baby and me

Nestlé Baby&me, czyli nowe logo i nazwa programu Zdrowy Start w Przyszłość!

Poznaj Nestlé Baby&me – naszą nową odsłonę programu Zdrowy Start w Przyszłość, który powstał po to, aby podkreślić wyjątkową więź między rodzicami i ich dziećmi. Cały czas chcemy wspierać Was naszą wiedzą oraz 150-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia najmłodszych, dbając jednocześnie o prawidłowy rozwój niemowląt i małych dzieci. Sprawdźcie zatem, co dla Was przygotowaliśmy!

wtorek, 26.11.2019

Drodzy obecni i przyszli rodzice, poznajcie nasze nowe logo i nazwę! Na platformie programu edukacyjnego Nestlé Baby&me Zdrowy Start w Przyszłość znajdziecie mnóstwo informacji, dzięki którym będziecie mogli budować każdego dnia wyjątkową więź ze swoim dzieckiem. Na naszej stronie otrzymacie garść pomocnych porad, aby rodzicielstwo było dla Was łatwiejsze, i znajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania związane z opieką nad dzieckiem czy zasadami żywienia najmłodszych. Zapraszamy do lektury!

Nestlé Baby&me Zdrowy Start w Przyszłość

Nowe logo i nazwa Nestlé Baby&me

Nasza nowa wizualizacja powstała po to, aby podkreślić wyjątkową relację z bliskimi. Logo ma za zadanie wyrazić to, jak ważna jest dla dziecka bliskość mamy, taty czy dziadków. Chcieliśmy zrezygnować z korporacyjnego wizerunku na rzecz czułości i bliskości, dlatego powstał znak „&”, który kojarzy się z troskliwym opiekunem, trzymającym w objęciach maluszka, czyli swój największy skarb! Projektując nowe logo oraz tworząc nową nazwę programu, chcieliśmy podkreślić znaczenie więzi z najbliższymi, które od pierwszych chwil na świecie kształtują dziecko i warunkują, jakim człowiekiem będzie w przyszłości.

Nestlé Baby&me – co oznacza nowe logo?

Strefa dla mamy i taty

Z myślą o Was stworzyliśmy dwie wyjątkowe sekcje tematyczne z ciekawymi poradami: strefę mamy oraz strefę taty – by rodzicielstwo było jeszcze łatwiejsze. Wchodząc do świata Nestlé Baby&me, podpowiemy Wam, jak budować nierozerwalną więź z maluszkiem od pierwszych chwil, kiedy dowiecie się, że zostaniecie rodzicami! Z naszą pomocą lepiej zrozumiecie zarówno własne potrzeby, jak i potrzeby swojego partnera. Znajdziecie też ciekawe zagadnienia, które są najczęściej wyszukiwane przez świeżo upieczonych rodziców. Przeczytacie m.in., jak unikać błędów wychowawczych, dbać o dobre relacje w rodzinie i spędzać wspólnie czas z dzieckiem. Z nami będziecie mogli poczuć się bezpiecznie!

Mama i tata z niemowlakiem

Wsparcie żywieniowe od Nestlé Baby&me Zdrowy Start w Przyszłość

W Nestlé Baby&me nie zapominamy też o tym, aby szkrabowi zapewnić zdrowy start w przyszłość. Poprzez naszą platformę chcemy przekazać rodzicom aktualną wiedzę w dziedzinie żywienia niemowląt i małych dzieci. Dajemy wskazówki rodzicom i edukujemy ich. Dodatkowo dbamy o wysoką jakość i bogatą różnorodność produktów, które oferujemy maluszkom. Jesteśmy po to, byście mogli znaleźć w Nestlé Baby&me pomoc i wsparcie – niczym od bliskiej Wam osoby, doświadczonego żywieniowca czy specjalisty. Chcemy, by nasza wiedza była dla Was każdego dnia dużą pomocą i inspiracją do działania. Dołączając do Nestlé Baby&me możecie:

To jednak nie wszystko… Z myślą o rodzicach przygotowujemy materiały, które można bezpłatnie pobrać w formie jadłospisów, tworzymy miłe dla ucha kołysanki dla kobiet w ciąży, piszemy opowiadania, które możecie czytać dziecku na dobranoc, a nawet dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych, zachęcając rodziców do pobierania aplikacji z pierwszą pomocą dla niemowląt
Dołączcie do programu Nestlé Baby&me i weźcie udział w konkursach z nagrodami, wypróbujcie z maluszkiem nasze produkty, pobierzcie poradniki i e-booki oraz skorzystajcie z pomocnych narzędzi, np. kalkulatora alergii czy siatek centylowych. Jesteśmy tu dla Was, dlatego pamiętajcie, że zawsze możecie się z nami skontaktować i zasięgnąć porady naszych specjalistów!

Do zobaczenia na stronie Nestlé Baby&me Zdrowy Start w Przyszłość!

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

  • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
  • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
  • weź udział w konkursach i wygrywaj
  • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.