MyFeed Personalized Content

Soki Gerber

Soki Gerber

Gerber

Soki Gerber

Soczki Gerber to kompozycje owocowych smaków w postaci soków. Należą do grupy produktów specjalnego przeznaczenia żywieniowego - zawierają tylko te składniki, które są odpowiednie dla dziecka w danym wieku. Dostępne w szerokiej gamie smaków, stanowią nieocenioną pomoc w urozmaiceniu jadłospisu maluszka.

Soczki Gerber to kompozycje owoców w postaci soków. Zawierają tylko składniki odpowiednie dla dzieci po 4. miesiącu życia. Dostępne w szerokiej gamie smaków, stanowią nieocenioną pomoc w urozmaicaniu jadłospisu maluszka i nauki nowych smaków.  Soczki są cennym uzupełnieniem diety dzieci w płyny, dostarczają witamin i składników mineralnych. Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

Już po 4. miesiącu

Bez dodatku cukru (zawierają jedynie naturalnie występujące cukry)

Szeroki wybór smaków

Wolne od barwników i środków konserwujących

CZY WIESZ, ŻE...?

Soki Gerber

Półrocznemu maluchowi należy podawać płyny inne niż mleko (wodę, sok) w kubeczku?

Należy się liczyć z tym, że nauka picia przy użyciu nowego atrybutu trochę potrwa

Odkryj nasze produkty
Gerber 100% Sok z jabłek i wiśni

po 4. miesiącu

Gerber 100% Sok Jabłko Wiśnia

Dwuskładnikowy sok, bez dodatku cukru, stworzony z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Wybierając go, masz pewność, że Twój maluch otrzyma produkt dostosowany do swoich potrzeb. 

sok gruszkowy

po 4. miesiącu

Gerber 100% Sok Gruszkowy

Jednoskładnikowy sok, bez dodatku cukru, stworzony z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Nie należy go traktować jako produktu, który gasi pragnienie, a jako dzienną porcję owoców.

Gerber 100% Sok jabłkowy

po 4. miesiącu

Gerber 100% Sok Jabłkowy

Jednoskładnikowy sok z polskich jabłek, bez dodatku cukru, stworzony z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Sok jabłkowy to moc witamin.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę