MyFeed Personalized Content

Mleka początkowe

mleka_poczatkowe

ikony

NAN OPTIPRO® 2

Mleka początkowe

Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli jednak dziecko z różnych przyczyn nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

Mleka początkowe NAN 1 to produkty przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Dostarczają składniki odżywcze* takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Ważna informacja

Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. W pełni popieramy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyłącznego karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie zawsze rodzice mogą karmić swoje dziecko mlekiem mamy. Zachęcamy do skonsultowania sposobu żywienia dziecka ze specjalistą ochrony zdrowia. Jeśli zdecydowaliście, że Wasze dziecko nie będzie karmione piersią, powinniście pamiętać, że ta decyzja jest trudna do odwrócenia - rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Rezygnacja z karmienia piersią niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli zdecydowaliście, że maluszek będzie karmiony piersią, przypominamy, że prawidłowe zbilansowanie jadłospisu mamy jest bardzo istotne. Jej zdrowa dieta w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną. Aby uniknąć ryzyka dla zdrowia ważne jest, by żywność dla dziecka przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.

*Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

Odkryj nasze produkty
NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

od urodzenia

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO to mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

NAN Optipro 1

od urodzenia

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1 to mleko początkowe opracowanie z myślą o potrzebach niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Jest odpowiednie także jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje taka potrzeba. NAN OPTIPRO® 1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju. 

NAN® SUPREMEPRO 1

od urodzenia

NAN SUPREMEPRO 1

NAN SUPREMEPRO 1 to mleko początkowe w proszku dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Nasza formuła premium NAN SUPREMEPRO 1 zawiera 5 oligosacharydów: 2'-FL, DFL, LNT, 3'-SL, 6'-SL, bakterie L. reuteri oraz niezbędny, nienasycony kwas tłuszczowy DHA*. Teraz NAN SUPREMEPRO 1 z tą samą recepturą jest dostępny w nowej gramaturze 400 g. 

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

od urodzenia

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO jest mlekiem początkowym w płynie przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 70 ml oraz 90 ml.

NAN OptiproPlus 1 w płynie

od urodzenia

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Zawiera DHA*, ARA, witaminy i składniki mineralne. Produkt jest gotowy do spożycia, wystarczy wstrząsnąć i przelać zawartość do butelki. Teraz NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO z tą samą recepturą dostępne jest w nowym opakowaniu 200 ml.

EXPERTPRO HA 1

0-6 miesięcy

NAN® EXPERTPRO HA 1
5
5/5

NAN® EXPERTpro HA 1 jest mlekiem początkowym dla zdrowych niemowlątą od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Niemowlęta ze stwierdzoną alergią na białko mleka krowiego nie powinny być karmione NAN® EXPERTpro HA 1.

NAN EXPERTPRO HA 1

0-6 miesięcy

NAN EXPERTPRO HA 1

NAN EXPERTPRO HA 1 to mleko początkowe w płynie dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które nie są karmione piersią. Produkt jest gotowy do spożycia po wstrząśnięciu. Nie należy go stosować u niemowląt ze stwierdzoną alergią na białko mleka krowiego.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę