Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Organic Jabłko mleczno-zbożowy

Deserek to sposób na różnorodność w diecie dziecka. Przetarte organiczne jabłka połączono w nim z jogurtem naturalnym, otrzymanym z mleka z ekologicznych gospodarstw. Skład produktu uzupełniają zboża – ryż i owies. Dzięki procesowi pasteryzacji i wygodnemu opakowaniu – lekkiej i poręcznej tubce, deserek łatwo można zabrać ze sobą i podać dziecku podczas spaceru czy podróży. Deserek dostarcza błonnik pokarmowy.

geminiKup online rossmannKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber Organic
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  numer jeden

  bardzo trafiony produkt synek uwielbia ten deserek chętnie sięgamy po niego jak jesteśmy na spacerze:)

  avatar

  Pyszny deserek!

  Muszę przyznać, że obawiałam się smaku tego produktu, ze względu na dodatek jogurtu. Najpierw spróbowałam sama - miałam obawy, że ten smak nie podpasuje mojej córeczce. Jakież było moje zdziwienie, kiedy córka aż się "trzęsła", tak jej smakowało! :) Od teraz to zdecydowanie nasz ulubiony zdrowy, pyszny deserek! Dodam też, że jest to pierwsza tubka, którą moja córka nauczyła się wciągać sama :) Od teraz tylko Gerber Organic, nie mogę się doczekać, kiedy spróbujemy gruszki!! :)

  avatar

  Zdrowa przekąska

  Dobry skład, pożywne danie i co najważniejsze synkowi bardzo smakowało. Staram się podawać dziecku to co najzdrowsze i najlepsze, a ten deserek z pewnością do takich należy :) Na pewno na stałe zagości w naszym menu.

  avatar

  Gerber Jabłko mleczno-zbożowe

  Otrzymaliśmy do przetestowania tubkę Gerber Jabłko mleczno-zbożowe. Oczywiście zawsze sprawdzam co podaję moim dzieciaczkom i deserek tem ma delikatny, przyjemny smak w którym zakochał się mój siedmio miesieczny syn. Zjadł wszystko od razu domagajac się jeszcze :-)

  avatar

  Gerber Organic Jabłko

  Otrzymałam do przetestowania tubkę Gerber Organic Jabłko. Paczuszkę przywiózł kurier. Po odpakowaniu synek od razu chwycił w rączki, ale tubka była zimna, więc musiała poczekać. Otrzymał ją na podwieczorek. Pierwsza łyżeczka, druga, chwila zastanowienia i na kolejne łyżeczki nie mógł się doczekać. Zjadł całą, a ma 10,5 miesiąca.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.