7 - 8 miesięcy
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Gruszka Jabłko Czarna porzeczka

Deserek w tubce Gerber Organic to sposób na podanie dziecku owoców, które są ważne w diecie niemowląt i małych dzieci. Mus jest połączeniem trzech owoców (gruszki, jabłka i czarnej porzeczki), które pochodzą z ekologicznych gospodarstw. Deserek możesz podawać swojemu maluszkowi już po 6. miesiącu życia.

loga nestlemelissa

E-melissa

E-melissa

loga nestlerossmann

Rossmann

drogeria wapteka

Wapteka

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Zapewnienie dziecku odpowiedniej ilości owoców ma wpływ na odpowiednie zbilansowanie jego diety. Można podawać je w różnych formach – także w postaci musu zamkniętego w tubce z wygodnym dozownikiem. Dzięki deserkowi Gerber Organic Twój maluszek może się rozsmakować w popularnych w naszym kraju owocach – jabłkach i gruszkach. Aby urozmaicić smak przekąski, połączyliśmy je ze słodko-kwaskowatą nutą czarnej porzeczki. Dzięki temu deserek Gerber Organic Gruszka Jabłko Czarna porzeczka może pozwolić rozszerzyć dietę dziecka o kolejne owoce.

Gruszka Jabłko Czarna porzeczka benefity

Surowce Gerber Organic, które znajdują się w deserku Gruszka Jabłko Czarna porzeczka, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, tzn. są uprawiane z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co rok ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

Search icon

Nie udało Ci się znaleźć potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę