Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka ryżowa bezmleczna o smaku Waniliowym

Posiłek dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Kaszka ryżowa bezmleczna o smaku Waniliowym od Nestlé zawiera się m.in. immunoskładniki (cynk, żelazo, witaminy A i C) oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis. Produkt nie zawiera glutenu i mleka.

geminiKup online geminiKup online rossmannKup online allegroKup online

po 4. miesiącu

  Odkryj zalety kaszki ryżowej bezmlecznej o smaku Waniliowym

  Nestlé Kaszka ryżowa bezmleczna o smaku Waniliowym powstała z myślą o maluszkach po 4. miesiącu życia. Aby ją przygotować, możesz wykorzystać mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO® 2, tworząc bezglutenowy i pełnowartościowy posiłek. Możesz użyć także Nestlé NAN OPTIPRO® H.A. 2 lub preparat mlekozastępczy**, jeśli go stosujesz.

  Już jedna porcja kaszki Nestlé o smaku Waniliowym dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C obecna w kaszce wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.


  ** Po konsultacji z lekarzem.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Warto wiedzieć
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Miałam przyjemność testować nowe, waniliowe kaszki. Są super! Ładnie pachną, szybko się przygotowują, a co najważniejsze moja córeczka się w nich zakochała :) Gorąco polecam!!!

  Kaszka ryżowa o smaku waniliowym to najlepsze rozwiązanie dla naszej pociechy.Mała testerka od razu polubiła smak kaszki waniliowej także pozostanie ona w naszym menu.Ja osobiście zagęszczałam ją mleko.Duet wyśmienity.Apetyt naszej córeczki rosnie w miarę jedzenia....Rekomendujemy!

  Kaszka ryżowa o smaku waniliowym jest ulubioną kaszką mojego dziecka. W swoich składnikach wyczuwa się aromat waniliowy,który nie jest mdły.

  My jesteśmy mile zaskoczeni tym smakiem, polecamy.

  Kaszka bardzo smakuje mojej córce. Dziekujemy za przeslane produkty do testowania. Kaszka spełniła nasze oczekiwania. Polecamy!!