Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka mleczna Owsiano-Pszenno-Żytnia "Owsianka"

Żyto nie jest zbyt popularne w diecie niemowląt, ale podane w towarzystwie owsa i łagodnej pszenicy może być doskonałą propozycją na śniadaniową owsiankę.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online waptekaKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Aby ułatwić Twojemu maluszkowi akceptację charakterystycznego smaku żyta, zaserwowaliśmy to zboże w towarzystwie owsa i łagodnej pszenicy. Bogactwo różnorodnych zbożowych smaków w Nestlé Kaszce Mlecznej Owsiano-Pszenno-Żytniej „Owsiance” to także sposób, by urozmaicić jadłospis dziecka. W składzie produktu znajduje się 11 witamin, które pomagają zaspokoić wielkie potrzeby żywieniowe małego brzuszka. Kaszka bez dodatku cukru – zawiera wyłącznie cukry naturalnie występujące w składnikach. Przygotuj ją, dodając odpowiednią ilość wody i zaproponuj maluszkowi na śniadanko lub kolację!

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj inne smaki "Skarby Zbóż"
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.93/5
  avatar
  avatar

  Super kaszka

  Skład zaskakuje, nie mam się do czego przyczepić. Na śniadanko w sam raz. Prosta i szybka w przygotowaniu, a na dodatek smaczna. Polecam!

  avatar

  Kaszka owsianka

  Zdecydowanie ulubiona kaszka mojej córki. Uwielbia ją i saute, i z dodatkiem owoców. Jest przepyszna pod każdą postacią.

  avatar

  Kaszka dla maluszkA

  Kaszki Nestle maja super smak i konsystencję. Są bardzo zdrowe nie posiadają cukru a maja moc witam. Super smak i konsystencja.

  avatar

  Kaszka owsiano-pszenna-żytnia

  Bardzo dobry skład, idealna konsystencja. Łatwo ją przygotować, ponieważ zawiera już w sobie mleko modyfikowane. Wybieramy głównie kaszki bez zawartości cukru i ta kaszka spełnia nasze oczekiwania.

  avatar

  Kaszka dla maluszka

  Super skład oraz konsystencja po przygotowaniu! Bardzo ważne w diecie maluszka jest to aby wyeliminować cukier i to kolejny plus kaszek od Nestle - jego brak. Owsianka zagościła na stałe w naszym menu

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.