Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestle produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka mleczna Owsiano-Pszenno-Żytnia "Owsianka"

Żyto nie jest zbyt popularne w diecie niemowląt, ale podane w towarzystwie owsa i łagodnej pszenicy może być doskonałą propozycją na śniadaniową owsiankę.

geminiKup online geminiKup online bdsklepKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Najważniejsze cechy produktu

  Bogactwo różnorodnych zbożowych smaków pomoże urozmaicić jadłospis dziecka, a 11 witamin pomoże zaspokoić wielkie potrzeby żywieniowe małego brzuszka. Kaszka bez dodatku cukru – zawiera wyłącznie cukry naturalnie występujące w zbożach.

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 4.93/5

  Super kaszka

  Skład zaskakuje, nie mam się do czego przyczepić. Na śniadanko w sam raz. Prosta i szybka w przygotowaniu, a na dodatek smaczna. Polecam!

  Kaszka owsianka

  Zdecydowanie ulubiona kaszka mojej córki. Uwielbia ją i saute, i z dodatkiem owoców. Jest przepyszna pod każdą postacią.

  Kaszka dla maluszkA

  Kaszki Nestle maja super smak i konsystencję. Są bardzo zdrowe nie posiadają cukru a maja moc witam. Super smak i konsystencja.

  Kaszka owsiano-pszenna-żytnia

  Bardzo dobry skład, idealna konsystencja. Łatwo ją przygotować, ponieważ zawiera już w sobie mleko modyfikowane. Wybieramy głównie kaszki bez zawartości cukru i ta kaszka spełnia nasze oczekiwania.

  Kaszka dla maluszka

  Super skład oraz konsystencja po przygotowaniu! Bardzo ważne w diecie maluszka jest to aby wyeliminować cukier i to kolejny plus kaszek od Nestle - jego brak. Owsianka zagościła na stałe w naszym menu

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.