Gerber 100% sok jabłkowy

5
5 (2)

Jednoskładnikowy sok z polskich jabłek, stworzony z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Sok jabłkowy to moc witamin.

melisa logo

E-melissa

rossman

Rossmann

Warto wiedzieć

Gerber 100% Sok jabłkowy
benefity programu

Dołącz do programu Nestlé FamilyNes

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.
Artykuły powiązane

Artykuły powiązane

5. miesiąc życia dziecka
Artykuł
5 - 6 miesięcy

5. miesiąc życia dziecka

Wasz maluszek ma już 5 miesięcy? Zapewne każdego dnia obserwujecie, jak intensywnie rośnie i się rozwija.

5 min. czytania

Checklista rozszerzanie diety niemowlaka
Artykuł
5 - 6 miesięcy

Jak rozpocząć rozszerzanie diety niemowlaka? Checklista

Dobrze wiemy, że rozszerzanie diety dziecka bywa niekiedy stresujące dla rodziców. Nie musisz się jednak niczego obawiać.

4 min. czytania

ikonka narzędzia

Poznaj nasze narzędzia dla rodziców i przyszłych rodziców

Karty do zdjęć dla Maluszka

Karty do zdjęć w ciąży i karty dla Maluszka

Kalendarz rozwoju dziecka

Kalendarz rozwoju dziecka

ikonka poczta

Te ebooki mogą cię zainteresować

Smacznie i zdrowo od pierwszej łyżeczki

Smacznie i zdrowo od pierwszej łyżeczki

Pierwsza podróż z dzieckiem

Pierwsza podróż z dzieckiem

Pierwsza pomoc – bezpiecznie z Nestlé

Pierwsza pomoc

Nestlé FamilyNes umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé FamilyNes nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Opinia klientów​

5

5
2 ocen

Oceny

  • 5 star
    2
  • 4 star
    0
  • 3 star
    0
  • 2 star
    0
  • 1 star
    0
5
Patrycja Marz 17, 2020

Moja córka uwielbia te soczki,pije je na przemian z wodą. Jej ulubiony to jabłuszko. Nie są jakoś mocno słodkie dlatego nie obawiam się gdy jej je podaje.

5
Ewa Sier 18, 2017

Swietna gama soków dla najmlodszych. Malo slodkie ale nie mdle bardzo szybko znikaja z butelki mojego syna. Polecam