MyFeed Personalized Content
Produkt Nesvita®
Add this post to favorites

Owsianka Zdrowa Skóra

Płatki owsiane z płatkami pszennymi, marchewką, jabłkiem i siemieniem lnianym z dodatkiem witamin i składników mineralnych.

 

NESVITA® Zdrowa Skóra to pyszna, owocowa owsianka na śniadanie lub przekąskę, bogata w witaminy i błonnik, które -których potrzebuje organizm.

Owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra zawiera witaminy B2 oraz B3, które dbają o zdrowy i piękny wygląd skóry. W zaledwie 3 minuty przygotujesz pyszne i pożywne śniadanie lub przekąskę, która jest bogata w naturalne składniki i odżywczy błonnik, wspierający prawidłową pracę układu pokarmowego. Rozpocznij dzień z owsianką NESVITA® i zadbaj o kondycję swojej skóry!

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra to wysokiej jakości naturalne składniki od sprawdzonych dostawców – płatki z pełnego ziarna owsa i pyszne owoce. Nasza owsianka nie zawiera dodatku cukru¹, słodzimy ją wyłącznie odrobiną naturalnego miodu. Dzięki zawartości witaminy B2 i niacyny (B3) owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra wspierają utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Naszą owsiankę wzbogaciliśmy również w odżywczy błonnik, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dla Twojej wygody, nasza owsianka jest dostępna w 2 pojemnościach: jednej porcji (35 g) lub w większym opakowaniu (210 g).

Nesvita Owsianka Zdrowa Skóra - benefity

 

Dlaczego ta receptura jest wyjątkowo pożywna?

Ze względu na zbilansowaną Siłę Zbóż, co oznacza, że produkt został opracowany z zachowaniem właściwej równowagi między 3 ważnymi składnikami pokarmowymi: węglowodanami złożonymi, cukrami i błonnikiem pokarmowym.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.