Produkt Nesvita®
Add this post to favorites

Owsianka Zdrowa Skóra

0
0 opinie

Płatki owsiane z płatkami pszennymi, marchewką, jabłkiem i siemieniem lnianym z dodatkiem witamin i składników mineralnych.

 

NESVITA® Zdrowa Skóra to pyszna, owocowa owsianka na śniadanie lub przekąskę, bogata w witaminy i błonnik, które -których potrzebuje organizm.

Owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra zawiera witaminy B2 oraz B3, które dbają o zdrowy i piękny wygląd skóry. W zaledwie 3 minuty przygotujesz pyszne i pożywne śniadanie lub przekąskę, która jest bogata w naturalne składniki i odżywczy błonnik, wspierający prawidłową pracę układu pokarmowego. Rozpocznij dzień z owsianką NESVITA® i zadbaj o kondycję swojej skóry!

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra to wysokiej jakości naturalne składniki od sprawdzonych dostawców – płatki z pełnego ziarna owsa i pyszne owoce. Nasza owsianka nie zawiera dodatku cukru¹, słodzimy ją wyłącznie odrobiną naturalnego miodu. Dzięki zawartości witaminy B2 i niacyny (B3) owsianka NESVITA® Zdrowa Skóra wspierają utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Naszą owsiankę wzbogaciliśmy również w odżywczy błonnik, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dla Twojej wygody, nasza owsianka jest dostępna w 2 pojemnościach: jednej porcji (35 g) lub w większym opakowaniu (210 g).

Nesvita Owsianka Zdrowa Skóra - benefity

 

Dlaczego ta receptura jest wyjątkowo pożywna?

Ze względu na zbilansowaną Siłę Zbóż, co oznacza, że produkt został opracowany z zachowaniem właściwej równowagi między 3 ważnymi składnikami pokarmowymi: węglowodanami złożonymi, cukrami i błonnikiem pokarmowym.

® Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé, S.A.
Nestlé Polska S.A.
ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię