MyFeed Personalized Content
Produkt Nesvita®
Add this post to favorites

Owsianka Trawienie

0
0 (0)

Płatki owsiane z płatkami pszennymi, jabłkiem, śliwką i siemieniem lnianym z dodatkiem witamin i składników mineralnych.

 

NESVITA® Trawienie to pyszna, owocowa owsianka na śniadanie lub przekąskę, bogata w błonnik i składniki mineralne, które wspierają prawidłową pracę organizmu.

Owsianka NESVITA® Trawienie jest nie tylko szybka w przygotowaniu i pożywna, ale również bogata w naturalne składniki i odżywczy błonnik, który wspiera trawienie oraz troszczy się o dobrą kondycję układu pokarmowego. Nasza owsianka to idealny pomysł na pyszne śniadanie lub przekąskę, która dodaje energii podczas codziennych wyzwań.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Owsianka NESVITA® Trawienie zawiera wyłącznie naturalne składniki od sprawdzonych dostawców – płatki z pełnego ziarna owsa i najpyszniejsze owoce. Nie znajdziesz w niej cukru¹, słodzimy ją wyłącznie odrobiną miodu. Nasza owsianka to doskonałe źródło błonnika i wapnia, które wspierają proces trawienia. Wzbogaciliśmy ją również w witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne w codziennej diecie. Dla Twojej wygody, nasza owsianka jest dostępna w 2 pojemnościach: jednej porcji (35 g) lub w większym opakowaniu (210 g).

Nesvita Owsianka Trawienie - benefity

 

Dlaczego ta receptura jest wyjątkowo pożywna?

Ze względu na zbilansowaną Siłę Zbóż, co oznacza, że produkt został opracowany z zachowaniem właściwej równowagi między 3 ważnymi składnikami pokarmowymi: węglowodanami złożonymi, cukrami i błonnikiem pokarmowym.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.