O nas

Nestlé Baby&me – nasze najlepsze wsparcie dla rodziców

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność i życiowe wyzwanie. Z myślą o Tobie i potrzebach Twojego dziecka stworzyliśmy miejsce pełne wartościowych porad i wsparcia. W jednym miejscu zebraliśmy zasady prawidłowego żywienia maluszka, informacje o jego rozwoju oraz opiece nad nim. Jeśli planujesz założenie rodziny, podpowiemy Ci, jak przygotować się do tej ważnej roli. Z nami start w przyszłość maluszka będzie nie tylko zdrowy, ale przede wszystkim o wiele łatwiejszy!

Nestlé Baby&me to edukacyjny program Nestlé. Jako firma mamy już 150 lat doświadczenia w kwestii żywienia najmłodszych, którym chcemy się z Wami podzielić. Uważnie słuchamy rodziców, by poznać potrzeby ich samych i ich maluszków, dlatego stworzyliśmy nasz poradnikowy portal. Bez względu na to, czy dopiero planujesz założenie rodziny, czy może już jesteś rodzicem – to miejsce jest dla Ciebie! Zastanawiasz się, jak najlepiej wesprzeć rozwój swojego dziecka? Jak uniknąć błędów żywieniowych, wychowawczych i pielęgnacyjnych? Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w naszych artykułach.

Dlaczego Nestlé Baby&me?

Prawidłowa opieka nad ciężarną i karmiącą mamą oraz jej maluszkiem to warunek zdrowia dziecka w przyszłości. Troska o właściwy wzrost i rozwój w okresie prenatalnym i pierwszych latach życia to dla dziecka zdrowy start w przyszłość – stąd też pomysł na nazwę platformy, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo praktycznych porad, które warto wykorzystać w codziennej opiece nad dzieckiem. Wszystkie informacje, które umieściliśmy na naszym portalu, są połączeniem rzetelnej wiedzy ekspertów w dziedzinie żywienia oraz współpracy ze znanymi i cenionymi lekarzami oraz specjalistami, dlatego możesz nam zaufać!

Poradnik dla młodych rodziców w zasięgu Twojej ręki

Nasz program jest odpowiedzią na nurtujące pytania i wątpliwości mam i tatusiów, którzy – tak, jak Ty, każdego dnia napotykają na trudności związane z rodzicielstwem. Choć życie wraz z narodzinami dziecka diametralnie się zmienia, ze Nestlé Baby&me ten czas na pewno będzie dla Ciebie i Twojej rodziny łatwiejszy!

Na naszej stronie:

 • przygotujesz Ci się do ciąży, przechodząc przez jej 40. tygodni z naszym ciążowym kalendarzem
 • dowiesz się, w jaki sposób karmić dziecko oraz jak i kiedy rozszerzać jego dietę
 • wybierzesz produkty Nestlé odpowiednie do wieku oraz potrzeb żywieniowych dziecka
 • znajdziesz proste, ale fachowe porady, co robić, kiedy maluszek ma kolkę i płacze, nie chce jeść czy ma alergię na białka mleka krowiego
 • przeczytasz, jak odpowiednio wspierać rozwój maluszka oraz poznasz odpowiedzi na Twoje pytania związane z żywieniem i pielęgnacją dziecka
 • będziesz mieć dostęp do materiałów, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem, m.in. zbilansowanych jadłospisów, schematu żywienia i ciekawych, merytorycznych artykułów z poradami żywieniowymi, wychowawczymi oraz pielęgnacyjnymi
 • będziesz mieć szansę, aby pobrać aplikację z pierwszą pomocą dla niemowląt

To oczywiście tylko niektóre zagadnienia z całej gamy tematów, jakie poruszamy na Nestlé Baby&me.

Poland Baby and Me

Co otrzymasz, rejestrując się do programu Nestlé Baby&me?

Po dołączeniu do programu Nestlé Baby&me, czeka na Ciebie mnóstwo benefitów! Kompleksowo przygotujemy Cię do roli mamy lub taty. To jednak nie wszystko. Dołączając do programu Nestlé Baby&me, możesz dodatkowo:

 • brać udział w ciekawych konkursach i zdobywać cenne nagrody
 • testować próbki nowych produktów Nestlé całkowicie za darmo, a potem dzielić się cennymi spostrzeżeniami o nich z innymi rodzicami
 • pobierać ciekawe poradniki i e-booki, dzięki którym rodzicielstwo jest o wiele łatwiejsze
 • korzystać z pomocnych narzędzi, takich jak: jadłospisy, kalkulatory, siatki centylowe

Wierzymy, że informacje, które znajdziesz na naszej stronie, będą dla Ciebie nieocenioną pomocą i pomogą zapewnić Twojemu maluszkowi Nestlé Baby&me.

Dołącz do programu Nestlé Baby&me
Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na kolejnych etapach rozwoju Twojego dziecka!

Dołącz do programu i korzystaj z dodatkowych benefitów

MVP Logo

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

 • jadlopisy

  JADŁOSPISY

  Pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków.

 • konkursy_ikona

  KONKURSY

  Weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody.

 • testowania_produktów_ikona

  TESTOWANIA PRODUKTÓW

  Wypróbuj produkty Nestlé dla niemowląt
  i małych dzieci.

 • Darmowe próbki

  DARMOWE PRÓBKI

  Odbierz bezpłatne próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę