Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Żywienie dziecka dla rozwoju i przyszłości

Kochasz, troszczysz się, pielęgnujesz... Robisz tak wiele, by kształtować przyszłość swojego dziecka. Niezwykle ważne jest przede wszystkim prawidłowe karmienie niemowlęcia od pierwszego dnia.

Zbilansowane żywienie niemowląt

Poznaj fakty o karmieniu niemowlaka i dowiedz się, jak ważny jest odpowiedni sposób żywienia i dobór produktów dla dzieci.

Poznaj nasze produkty

Mleka następne NAN OPTIPRO® 2 to mleka modyfikowane przeznaczone są dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

mama-karmiąca-dziecko-piersią

Zadziwiające fakty o karmieniu piersią

Odkryj wszystko, co należy wiedzieć o mleku matki, by zapewnić prawidłowy rozwój dziecka i zdrowy start w przyszłość.

białko-sprawa-wielkiej-wagi

Białko - sprawa wielkiej wagi

Dowiedz się, dlaczego tak ważne jest, by dbać o jakość i ilość białka w karmieniu niemowląt i małych dzieci.

mama-karmiaca-niemowle-piersia

Karmienie piersią - najlepsze, bo naturalne!

Na temat zalet naturalnego karmienia można mówić wiele, ale i tak nigdy niewystarczająco! Mleko matki ma wiele korzyści, które wpływają na prawidłowy rozwój malucha.

  

dziecko-ssące-pierś

Dlaczego mleko mamy jest najlepsze?

Pokarm kobiecy to unikalna substancja, która ma niewyobrażalny wpływ na codzienne życia i rozwój niemowlaka. I pomyśleć, że to zasługa Twojego własnego ciała!

szczesliwa-mama-karmiaca-piersia-na-siedzaco

Jak dobrać optymalną pozycję karmienia?

Oto jak dobrać idealną pozycję, aby karmienie piersią było wygodne zarówno dla Ciebie, jak i dla malucha. Sprawdź wszystkie techniki.

mama_przytulająca_dziecko

Karmienie piersią a programowanie żywieniowe dziecka

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” - w myśl tego starego przysłowia, w życiu dorosłym w dużej mierze bazujemy na doświadczeniach zebranych w okresie dzieciństwa.

niemowlę-karmione-piersią

Laktacja - zastój pokarmu i nawał mleczny

Pierwszy etap laktacji charakteryzuje się nawałem pokarmu, jak również zastojem mleka w piersiach. Jak przetrwać z uśmiechem pierwszy początek laktacji?

matka trzymająca dziecko na rękach

Jak pobudzić laktację i przetrwać kryzys laktacyjny?

Mamy, które karmią piersią, często zastanawiają się, jakie są najlepsze sposoby na pobudzenie laktacji i jak przetrwać kryzys laktacyjny. Sprawdź, co jeść.

Żywienie dla przyszłości

Każda pieszczota, każdy buziak, każdy szczegół. Wszystko, co robisz dla swojego dziecka, znaczy dla niego bardzo wiele. Nie tylko teraz, ale w całym jego przyszłym życiu. W Nestlé opracowaliśmy mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, z naszym najlepszym białkiem. To nasze żywienie dla przyszłości.

dziecięce-stópki-i-metr

Śledź rozwój swojego dziecka

Zaleca się mierzyć i ważyć dziecko co miesiąc przez pierwsze 3 lata życia. Pomogą Ci w tym siatki centylowe.

niemowlę-trzymające-w-rękach-drewniany-klocek-z-cyfrą-1

Żywienie Juniora

Żywienie dzieci po 1. roku życia pozwala na rozszerzenie asortymentu produktów, które można podawać maluchowi. Jednakże jego dieta powinna być nadal komponowana ze szczególną uwagą.

Produkty dla dzieci najwyższej jakości

Każda pieszczota, każdy buziak, każdy szczegół. Wszystko, co robisz dla swojego dziecka, znaczy dla niego bardzo wiele. Nie tylko teraz, ale w całym jego przyszłym życiu. W Nestlé opracowaliśmy mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, z naszym najlepszym białkiem. To nasze żywienie dla przyszłości.

naukowiec trzymający w rękach molekuły białka

Zaangażowanie w badania nad kobiecym mlekiem

Organizacjami, które zajmują się badaniami żywieniowymi nad mlekiem kobiecym i karmieniem piersią są: Centrum Badawcze Nestlé i Instytut Żywienia Nestlé. Poznaj je wszystkie

150lat-nestle-logo

Ponad 145 lat wiedzy i doświadczenia

Historia Nestlé sięga 1867 roku. Zobacz, jak z biegiem lat, marka Nestlé stała się rozpoznawalna na całym świecie oraz jak dziś nadal się rozwija, wprowadzając coraz nowsze rozwiązania ku uciesze rodziców i ich pociech.

mleko-nan-optipro-plus-2

Jedyne takie mleko następne!

Kolejna grupa mam przetestowała mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, z naszym najlepszym białkiem. Są to produkty dla dzieci powyżej 6. Miesiąca życia. Sprawdź ich pierwsze wrażenia!

Naucz się chronić to, co najważniejsze

Drodzy Rodzice, czy zastanawialiście się nad tym, czy potrafilibyście uratować życie Waszego dziecka, gdyby zaistniała potrzeba udzielenia mu pierwszej pomocy? Czy wiecie, że macie tylko 2-3 minuty, aby skutecznie uratować życie i zdrowie swojej pociechy? Czy jedyne, co można zrobić to wykręcić numer telefonu alarmowego i bezczynnie czekać? Oczywiście, że nie!

pierwsza-pomoc-nestle

Bezpiecznie z Nestlé - Pierwsza Pomoc u maluchów

Z myślą o ochronie Waszych pociech, we współpracy z ratownikiem medycznym Ogólnopolskiej kampanii „Bezpieczny Maluch”, przygotowaliśmy dla Was schematy postępowania w najczęstszych stanach zagrożenia zdrowia i życia niemowląt oraz małych dzieci. Mamo, tato - pamiętaj, to Ty jesteś najlepszym ratownikiem. 

Pobierz aplikację, czytaj artykuły, NAUCZ SIĘ POMAGAĆ. 

 

Powiązane tematy

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.