Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

Ostrzeżenie

By zobaczyć ten formularz musisz się zalogować lub zarejestrować.
Survey - udostępnij
X

Weź udział w konkursie Nestlé Sinlac i zdobądź wyjątkowe nagrody!

Twój maluszek ma stwierdzoną alergię lub nietolerancję pokarmową? A może po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą tych dwóch zagadnień? Pomożemy Ci w tym! Sprawdź ważne terminy związane z powyższymi tematami, a przy okazji weź udział w naszym konkursie. Dla zwycięzców przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody!

Niektóre pojęcia, które dotyczą alergii lub nietolerancji pokarmowej u niemowląt i małych dzieci, nie zawsze są dla rodziców zrozumiałe. Aby usystematyzować tę wiedzę, zebraliśmy najpopularniejsze definicje w specjalnym słowniczku. Przeczytaj go, a następnie rozwiąż nasz quiz, odpowiadając na kilka prostych pytań. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 września 2021 roku.

Dowiedz się więcej

Pamiętaj, że spośród podpowiedzi tylko jedna jest prawdziwa. Dodatkowo ciekawie uzasadnij, dlaczego dla swojego maluszka wybrałeś/aś bezglutenowy produkt zbożowy polecany w diecie eliminacyjnej. Być może to właśnie Ty zostaniesz 1 z 10 zwycięzców, którzy otrzymają dwa opakowania Nestlé Sinlac po jednym: w wersji standardowej i bez dodatku cukru* oraz bon o wartości 50 zł na zakupy w Mamaville.pl.

Zapraszamy do zabawy!

* Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.

PRZECZYTAJ REGULAMIN Zaloguj się

 

 

 

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.