Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Tak małe rzeczy, a tak ważne są

Kochasz, troszczysz się, pielęgnujesz... Robisz tak wiele, by kształtować przyszłość swojego dziecka.

Żywienie dla przyszłości

Każda pieszczota, każdy buziak, każdy szczegół. Wszystko, co robisz dla swojego dziecka, znaczy dla niego bardzo wiele. Nie tylko teraz, ale w całym jego przyszłym życiu. W Nestlé opracowaliśmy mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, z naszym najlepszym białkiem. To nasze żywienie dla przyszłości.

mleka-nan.png

Poznaj nasze produkty

Mleka następne NAN OPTIPRO® 2 to mleka modyfikowane przeznaczone są dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

dziecięce-stópki-i-metr

Śledź rozwój swojego dziecka

Zaleca się mierzyć i ważyć dziecko co miesiąc przez pierwsze 3 lata życia. Pomogą Ci w tym siatki centylowe. 

niemowlę-trzymające-w-rękach-drewniany-klocek-z-cyfrą-1

Żywienie Juniora

Po 1. roku życia rozszerza się asortyment produktów, które można podawać maluchowi. Jednakże jego dieta powinna być nadal komponowana ze szczególną uwagą.

Wszystko, co robimy

Badacze Nestlé prowadzą badania nad mlekiem kobiecym od ponad 50 lat. Wszystko dla Ciebie i Twojego dziecka.

naukowiec trzymający w rękach molekuły białka

Zaangażowanie w badania nad kobiecym mlekiem

Organizacjami, które zajmują się badaniami żywieniowymi nad mlekiem kobiecym i karmieniem piersią są: Centrum Badawcze Nestlé i Instytut Żywienia Nestlé.   

150lat-nestle-logo

Ponad 145 lat wiedzy i doświadczenia

Historia Nestlé sięga 1867 roku. Zobacz jak z biegiem lat marka Nestlé stała się rozpoznawalna na całym świecie oraz jak dziś nadal się rozwija, wprowadzając coraz nowsze rozwiązania ku uciesze rodziców i ich pociech.

mleko-nan-optipro-plus-2

Jedyne takie mleko następne!

Kolejna grupa mam przetestowała mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, z naszym najlepszym białkiem. Sprawdź ich pierwsze wrażenia!

Naucz się chronić to, co najważniejsze

Drodzy Rodzice, czy zastanawialiście się nad tym, czy potrafilibyście uratować życie Waszego dziecka, gdyby zaistniała potrzeba udzielenia mu pierwszej pomocy? Czy wiecie, że macie tylko 2-3 minuty, aby skutecznie uratować życie i zdrowie swojej pociechy? Czy jedyne, co można zrobić to wykręcić numer telefonu alarmowego i bezczynnie czekać? Oczywiście, że nie!

pierwsza-pomoc-nestle

Bezpiecznie z Nestlé - Pierwsza Pomoc u maluchów

Z myślą o ochronie Waszych pociech, we współpracy z ratownikiem medycznym Ogólnopolskiej kampanii „Bezpieczny Maluch”, przygotowaliśmy dla Was schematy postępowania w najczęstszych stanach zagrożenia zdrowia i życia niemowląt oraz małych dzieci. Mamo, tato - pamiętaj, to Ty jesteś najlepszym ratownikiem. 

Pobierz aplikację, czytaj artykuły, NAUCZ SIĘ POMAGAĆ. 

 

Powiązane tematy