Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Strefa Juniora

Artykuły powiązane z tematem

Żywienie rocznego dziecka

 

Żywienie dziecka od 1. roku życia należy zmodyfikować. Menu rocznego dziecka różni się od jadłospisu niemowląt, ale posiłki muszą być zbilansowane.

Mleko modyfikowane w diecie dziecka rocznego i dwulatka

Na co należy zwracać uwagę układając menu dla roczniaka i dwulatka? Ile mleka powinno się znaleźć w diecie dziecka po 1 roku życia? Sprawdź!

Mleka modyfikowane Nestlé JUNIOR

Mleka modyfikowane Nestlé Junior powstały z myślą o dzieciach od 1. i od 2. roku życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

Mleko Nestlé Junior o smaku waniliowym

Mleko modyfikowane z nutką wanilii, stworzone z myślą o dzieciach po 1. roku życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

Mleko Nestlé Junior o smaku naturalnym

Mleko modyfikowane stworzone z myślą o dzieciach po 1. roku życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

Mleko Nestlé Junior od 2. roku

Mleko modyfikowane stworzone z myślą o dzieciach, które ukończyły 2. rok życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

NAN OPTIPRO 3

Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

NAN OPTIPRO Plus 3

Mleko modyfikowane przeznaczone dla zdrowych niemowląt powyżej 1. roku życia, zawierające połączenie wysokiej jakości białka OPTIPRO®, aktywnych kultur bakterii L.reuteri, immunoskładników (cynk, żelazo, witamina A i C), wapnia i witaminy D3.

Łagodne przejście po karmieniu piersią 

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO 4

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4 powstało z myślą o dzieciach po 2. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO 5

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 5 w proszku JUNIOR, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2,5 roku.

NAN OPTIPRO 5

Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 5, zostały przygotowane z myślą o małych odkrywcach powyżej 2,5 roku życia. Składniki mineralne w nich zawarte sprzyjają prawidłowemu rozwojowi psycho-fizycznemu, zaś witamina D wspomaga rozwój mocnych kości juniorów, tak aby każdego dnia mogli zdobywać nowe umiejętności

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.