Artykuł

Kaszki "Skarby Zbóż" - poznaj opinie rodziców

Czy wiesz, że w małych ziarenkach zbóż kryją się prawdziwe skarby? Dzięki kaszkom z linii „Skarby Zbóż” możesz zapoznać swojego maluszka ze smakiem nie tylko ryżu i kukurydzy, ale także m.in. owsa, pszenicy czy żyta. Sprawdź zatem, co o kaszkach zbożowych dla niemowląt i małych dzieci sądzą mamy, które już wypróbowały nasze produkty razem ze swoimi pociechami.

6min.
czytania Kwie 22, 2020

Produkty zbożowe są ważnym elementem w jadłospisie maluszka. Właśnie dlatego powstały kaszki „Skarby Zbóż”, które są bez dodatku cukru*. Dzięki nim możesz zapoznać swoje dziecko ze smakiem aż 8 różnych zbóż. Kaszki dostosowane do potrzeb niemowląt i małych dzieci z łatwością przygotujesz na mleku modyfikowanym bądź na wodzie.

Przeczytaj opinie mam o produktach z linii „Skarby Zbóż” i wybierz kaszkę dla swojego małego smakosza!

Lidia

Bardzo smaczna kaszka po 6. miesiącu pełna zbóż. Łatwo się rozpuszcza, fajna konsystencja. Kaszka bez konserwantów i sztucznych barwników. Produkt nie wymaga gotowania, wystarczy tylko dodać wodę. Córeczce bardzo smakowała. Polecam innym mamom.

Karolina

Świetna kaszka! Odkąd ją dostaliśmy, to jest naszym numerem 1 na śniadanie z dodatkiem świeżych owoców.

Joanna

Świetna propozycja dla maluszka. Słodka, choć bez dodanego cukru, ma fajną konsystencję, a co najważniejsze – bardzo smakuje synkowi. Będziemy kupować!


Anna

Kaszka mleczna pszenno-owsiana „Owsianka” była pierwszą kaszką z owsem, jaką próbował mój synek. Produkt bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, ma odpowiednią konsystencję i smak. Dużym plusem jest to, że kaszka nie ma dodatku cukru i szybko się ją przygotowuje. Myślę, że to bardzo dobrze zbilansowany posiłek dla mojego maluszka.

Paulina

Kaszka bardzo smakowała synkowi, zarówno sama w sobie, jak i z dodatkiem np. owoców. Duży plus za to, że nie była (jak większość produktów tego typu dostępnych na rynku) zbyt słodka, dzięki czemu idealnie wpasowała się w nasz „gust kulinarny”.

Elżbieta

Bardzo fajny produkt. Po pierwsze – ładny kolor, po drugie – zachęcający zapach. Kaszka łatwo rozpuszcza się w wodzie i daje idealną konsystencję. Skład według mnie jest świetny i zostawia inne marki w tyle.

Monika

Wyśmienita! Mały zjadał całe miseczki tej kaszki, co zachęciło nas do zakupu innych smaków z tej serii. Błażejkowi do gustu przypadła również wielozbożowa owsianka z herbatnikiem (mamie także), ale chyba najbardziej właśnie ta nadesłana przez Was do wypróbowania – z lipą.

Klaudia

Kaszka Nestlé 5 zbóż z lipą bardzo smakowała Gosi. Kaszka nie jest słodka i ma fajną konsystencję. Polecam innym mamom.

Monika

Kaszka okazała się super dla mojego maluszka – z chęcią zjadał łyżeczkę po łyżeczce. Po tym nowym produkcie w diecie nie wystąpiły żadne alergie, maluszek zadowolony .

Monika

Kaszka okazała się super dla mojego maluszka – z chęcią zjadał łyżeczkę po łyżeczce. Po tym nowym produkcie w diecie nie wystąpiły żadne alergie, maluszek zadowolony .


Patrycja

Polecamy jak najbardziej. Kaszka jest przepyszna. Córeczka zajadała się nią ze smakiem. Po zjedzeniu nie było żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. My polecamy!

Patrycja

Moim zdaniem jest to bardzo pyszny i pełnowartościowy posiłek z odpowiednio skomponowanym składem dla dzieci po 6. miesiącu. Jak dla mnie i mojego maluszka – produkt zdał test w 100%.

Kaszka jest smaczna i delikatna. Półroczne dziecko zjada ją z apetytem. Kaszkę szybko się przyrządza (nawet z dzieckiem na ręku). Zagościła w naszym menu na stałe.

Patrycja

Kaszka owsiana jest bardzo smaczna. Smakowała mojej córeczce i mi również. To bardzo dobry produkt na rozpoczęcie przygody z glutenem.

Martyna

Kaszka spełniła moje oczekiwania w 100%. Przede wszystkim nie jest słodka. Maluszkowi też bardzo smakowała, więc jestem pewna, że będziemy często po nią sięgać.


Weronika

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kaszki 5 zbóż z lipą. Kaszka jest bardzo smaczna i synek z chęcią ją jadł bez grymaszenia. Cieszy mnie fakt, że kaszka jest bez dodatku cukru.

Elżbieta

Kaszka bardzo smakowała mojemu dziecku. Po testowym opakowaniu kupiliśmy kolejne, gdyż maluszek był bardzo zadowolony. Skład kaszki jest super.

Danuta

Moje dziecko zjada kaszkę z apetytem. Produkt ma witaminy i składniki odżywcze, żeby maluszek prawidłowo się rozwijał.

Kamila

Kaszka jest najlepsza ze wszystkich, które moja córka próbowała. Najbardziej odzwierciedla to pusta miseczka na koniec posiłku. Kaszka jest łatwa w przygotowaniu, a mi – jako mamie – bardzo odpowiada jej skład.

* Zawierają naturalnie występujące cukry.

*Test przeprowadzony na stronie https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/ w okresie 23.10  2.11.2018 na grupie mam z dziećmi powyżej 6 m.ż