Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
soki-przecierowe-bobo-frut
Soki odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci

Poznaj opinie mam o sokach Bobo Frut z warzywami

Dyniek, Marchewek, Pomidorek... Zobacz, co na ich temat mówią mamy!

środa, 12.10.2016

Soki odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci

bobo frut marchewek

  • Soki "Dyniek" i "Pomidorek" bardzo przypadły do gustu mojemu synkowi, który ostatnio nie bardzo chce jeść warzywa. Soki wypił z uśmiechem. Fajna alternatywa dla dzieci nie jedzących normalnych warzyw w jednym kawałku. Soki nie są słodkie, co jest dużym plusem. Proporcje warzyw są idealne. Konsystencja soku bardzo fajna, bo nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Soki na pewno zagoszczą na stałe w naszym domu. Polecamy!

Kaja

  • Początkowo myślałam, że to soki o smaku dyni i pomidora. Po otrzymaniu próbek zdziwiłam się, że można połączyć je z winogronem, więc najpierw spróbowałam sama i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że są smaczne. Podałam je natychmiast Antosiowi, któremu również przypadly do gustu i posmakowały. Super odmiana od herbatek i soków owocowych. Polecam.

Karolina.

  • Pyyyyyszne soczki! Przyznam, że przed testowaniem obawiałam się, czy moja córka zechce wypić te soczki, ale okazało sie, że smak dyni i pomidorka nie dominuje aż tak w soczku, dzięki dodatkowi innych owoców i warzyw tworzy się przyjemna mieszanka smaków, które dziecko polubi i wypije. Są delikatne w smaku, niezbyt słodkie co akurat uważam za duzy plus, skład jest dobry, dzieciom smakuje, nic tylko polecać:)

Anna.

  • Pomidorek - tym soczkiem wprowadziłam do diety córki pomidora, przy wprowadzaniu należy dać niewielką ilość produktu, ale jej tak posmakowało, że wyciągała ręce do soczku i płakała dopóki nie dostała jeszcze. Dla mamy soczek też smakuje:) Potem był Dyniek- rewelacja. Są to pierwsze soczki mojej córki i już z nami zostaną.

Iwona.

Opinie z testów soków BOBO FRUT Pomidorek, Dyniek oraz Marchewek przeprowadzonych na fanpage’u Nestle Zdrowy Start w Przyszłość w dn. 08.08-14.09.2014 r. oraz 29.03-05.04.2015r.
Źródło: https://www.facebook.com/zdrowystartwprzyszlosc/app_592172427468737

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.