Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Artykuł - udostępnij
X
soki-przecierowe-bobo-frut

Poznaj opinie mam o sokach Bobo Frut z warzywami

(0 opinie)

Dyniek, Marchewek, Pomidorek... Zobacz, co na ich temat mówią mamy!

środa, 12.10.2016

bobo-frut-marchewek

  • Soki "Dyniek" i "Pomidorek" bardzo przypadły do gustu mojemu synkowi, który ostatnio nie bardzo chce jeść warzywa. Soki wypił z uśmiechem. Fajna alternatywa dla dzieci nie jedzących normalnych warzyw w jednym kawałku. Soki nie są słodkie co jest dużym plusem. Proporcje warzyw są idealne. Konsystencja soku bardzo fajna, bo nie jest ani za gęsty ani za rzadki. Soki na pewno zagoszczą na stałe w naszym domu. Polecamy!

Kaja

  • Początkowo myślałam, że to soki o smaku dyni i pomidora. Po otrzymaniu próbek zdziwiłam się, że można połączyć je z winogronem, więc najpierw spróbowałam sama i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że są smaczne. Podałam je natychmiast Antosiowi, któremu również przypadly do gustu i posmakowały. Super odmiana od herbatek i soków owocowych. Polecam.

Karolina.

  • Pyyyyyszne soczki! Przyznam, że przed testowaniem obawiałam się, czy moja córka zechce wypić te soczki, ale okazało sie ze smak dyni i pomidorka nie dominuje az tak w soczku, dzieki dodatkowi innych owoców i warzyw tworzy się przyjemna mieszanka smaków, które dziecko polubi i wypije. Są delikatne w smaku, niezbyt słodkie co akurat uważam za duzy plus, skład jest dobry, dzieciom smakuje, nic tylko polecać:)

Anna.

  • Pomidorek - tym soczkiem wprowadziłam do diety córki pomidora, przy w prowadzaniu należy dać niewielką ilość produktu, ale jej tak posmakowało, że wyciągała ręce do soczku i płakała do póki nie dostała jeszcze. Dla mamy soczek też smakuje:) Potem był Dyniek- rewelacja. Są to pierwsze soczki mojej córki i już z nami zostaną.

Iwona.

Opinie z testów soków BOBO FRUT Pomidorek, Dyniek oraz Marchewek przeprowadzonych na fanpage’u Nestle Zdrowy Start w Przyszłość w dn. 08.08-14.09.2014 r. oraz 29.03-05.04.2015r.
Źródło: https://www.facebook.com/zdrowystartwprzyszlosc/app_592172427468737

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

  • Zdobywaj wiedzę
  • Korzystaj z narzędzi interaktywnych
  • Testuj produkty
  • Śledź aktualne promocje

Zarejestruj się!

Powiązane tematy
Opinie o artykule

Podziel się opinią

0 opinie