Artykuł

Poznaj nowość Nestlé Skarby Zbóż

W niepozornych ziarenkach zbóż kryją się prawdziwe skarby, dlatego produkty zbożowe koniecznie muszą znaleźć się w diecie Twojego dziecka.

3min.
czytania List 5, 2018

Teraz dzięki kaszkom Nestlé „Skarby Zbóż” każdy maluszek ma je na wyciagnięcie… łyżeczki! 
Tworząc 4 nowe kaszki sięgnęliśmy aż po 8 rodzajów zbóż! 

Dla kogo stworzyliśmy nową linię kaszek Nestlé „Skarby Zbóż”?

Nowe kaszki przygotowane na mleku lub wodzie to pełnowartościowy posiłek dla niemowląt po 4. lub 6. miesiącu życia*.  Pomogą wprowadzać gluten do diety dziecka, urozmaicić jego jadłospis i zapoznać malucha ze smakiem takich ciekawych zbóż jak żyto czy orkisz!

SKARBY ZBÓŻ TO NASZA SMACZNA PROPOZYCJA NA ZBOŻA W DIECIE TWOJEGO MALUSZKA

Poznaj bliżej linię Nestlé „Skarby Zbóż” i sprawdź, która z nowych propozycji zostanie ulubioną kaszką Twojego maluszka!

Nestlé „Skarby Zbóż” Kaszka mleczna pszenno-owsiana „Owsianka” 
Owsianka to jedno z ulubionych dań śniadaniowych ludzi na całym świecie. Ta kaszka sprawia, że zajadać się nią mogą teraz także najmłodsi, oczywiście w wersji dopasowanej do swoich wielkich potrzeb. Wystarczy dodać do niej wodę, a miseczka wypełni się naturalnym smakiem zbóż. Dzięki obecności pszenicy, maluch łatwiej zaprzyjaźni się z glutenem.

WYBIERAM TĘ KASZKĘ

POBIERZ ETYKIETĘ

 

Nestlé „Skarby Zbóż” Kaszka mleczna owsiano-pszenno-żytnia „Owsianka” 
Żyto nie jest zbyt popularne w diecie niemowląt, ale podane w towarzystwie owsa i łagodnej pszenicy może być doskonałą propozycją na śniadaniową owsiankę. Bogactwo różnorodnych zbożowych smaków ułatwi urozmaicanie jadłospisu dziecka, a 11 witamin pomoże zaspokoić wielkie potrzeby żywieniowe małego brzuszka

WYBIERAM TĘ KASZKĘ

POBIERZ ETYKIETĘ

Nestlé „Skarby Zbóż” Kaszka pszenna wanilia

Drobno zmielona pszenica, znana jako kaszka manna, to zwykle pierwszy produkt glutenowy w diecie dziecka. Wystarczy, że dodasz do niej mleko następne, a stanie się pełnowartościowym posiłkiem zbożowym, dopasowanym do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu. Waniliowy smak sprawi, że kaszka stanie się dla nich jeszcze ciekawsza.

WYBIERAM TĘ KASZKĘ

POBIERZ ETYKIETĘ

Nestlé „Skarby Zbóż” Kaszka wielozbożowa z herbatnikiem 

Każde zboże kryje w sobie nieco inne skarby, dlatego warto, by maluszek poznał jak najwięcej z nich. Kaszka wielozbożowa z herbatnikiem zawiera aż 8 zbóż, zarówno glutenowych (np. orkisz), jak i bezglutenowych (np. kukurydzę), dzięki czemu pomoże urozmaicić dietę dziecka. Podobnie jak inne kaszki z linii „Skarby zbóż” nie zawiera dodatku cukru, a jedynie cukry naturalnie zawarte w składnikach.

WYBIERAM TĘ KASZKĘ

POBIERZ ETYKIETĘ

 

Informację na temat składu produktu, sposobu przygotowania kaszki, tabelę karmienia oraz ciekawostki na temat zbóż znajdziesz na etykiecie każdego produktu z serii „Skarby Zbóż”.

Zobacz, jak szybko i wygodnie możesz kupić Kaszki Nestlé „Skarby Zbóż”

Teraz ulubione kaszki maluszka kupisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy chwila! Zakupy zrobisz dyskretnie, podczas gdy Twój maluszek odpoczywa lub się bawi.

* Nestlé Skarby Zbóż kaszka mleczna pszenno-owsianka „Owsianka” przeznaczona jest dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Nestlé Skarby Zbóż kaszka mleczna owsiano-pszenno-żytnia „Owsianka”, Nestlé Skarby Zbóż kaszka pszenna wanilia i Nestlé Skarby Zbóż kaszka wielozbożowa z herbatnikiem przeznaczone są dla niemowląt po 6. miesiącu życia.