Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Artykuł - udostępnij
X
szczesliwa-mama-bawiaca-sie-ze_swoim-maluszkiem

O dzieciach, dla rodziców

(1 opinia)

Przekonaj się, czym jest Zdrowy Start w Przyszłość i zadbaj o to, by Twoje dziecko rosło zdrowo i szczęśliwe już od chwili poczęcia.

poniedziałek, 07.11.2016

Zastanawiasz się jak wspierać odpowiedni rozwój i ochronę swojego dziecka? Chcesz mieć pewność, że nie popełniasz żadnego błędu przy codziennym karmieniu swojej pociechy? A może dopiero jesteś w ciąży lub ją planujesz i masz mnóstwo wątpliwości z tym związanych? Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i w odpowiedzi na nie stworzyliśmy edukacyjny program Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość.

Ponieważ dzieci przychodzą na świat bez instrukcji obsługi, a nikt inny nie zna lepiej Twojego dziecka od Ciebie. I choć nikt  nie uprzedził Cię jak bardzo zmieni się Twoje życie po ciąży, cieszysz się  każdą cenną chwilą, patrząc jak Twoje dziecko rośnie i rozwija się. Ponieważ chcesz odpowiednio odżywiać swoje dziecko, a nie po prostu je karmić. Ponieważ nawet o trzeciej nad ranem marzysz jedynie o tym, by Twoja pociecha była szczęśliwa i dlatego starasz się być najlepsza, choć zapewne czasem martwisz się, że Ci to nie wychodzi. To właśnie dla Ciebie jesteśmy przez 52560 bezsennych nocy, przez 7 488 tygodni pełnych uśmiechu  i wyzwań, przez 1728 miesięcy udoskonalania produktów – a wszystko to w trosce o ochronę i  prawidłowy rozwój Twojego dziecka. To ponad 144 lat doświadczeń niosących odpowiedzi na pytania, których może nawet nie zdążyłaś jeszcze zadać. W Nestlé pragniemy być przy Tobie każdego dnia (nawet, jeśli zaczyna się on o 5 rano…), bo chcemy tego, co Ty – Zdrowego Startu w Przyszłość.

Program Zdrowy Start w Przyszłość został stworzony z myślą o młodych rodzicach oraz parach, które spodziewają się dziecka, chcą wspierać jego rozwój i ochronę. Program jest odpowiedzią na najczęściej nurtujące rodziców pytania i stanowi przewodnik po prawidłowym żywieniu niemowląt oraz małych dzieci. Informacje zawarte w materiale są połączeniem rzetelnej wiedzy ekspertów w dziedzinie żywienia oraz praktycznych rozwiązań sprawdzonych przez mamy.  

Wierzymy, że informacje, które znajdziesz na tej stronie będą dla Ciebie nieocenioną pomocą 
i zapewnią Twojemu maluchowi Zdrowy Start w Przyszłość.

Startuj z nami po zdrowie swojego dziecka!
Nestlé

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

  • Zdobywaj wiedzę
  • Korzystaj z narzędzi interaktywnych
  • Testuj produkty
  • Śledź aktualne promocje

Zarejestruj się!

Powiązane tematy
Opinie o artykule

Podziel się opinią

1 opinia

piątek, 7 kwiecień 2017 - 13:07

Magdalena

Podziel się opinią