Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
Nestlé – Zdrowy Start w Przyszłość

Zdrowy Start w Przyszłość – nasze najlepsze wsparcie dla rodziców

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność i życiowe wyzwanie. Z myślą o Tobie i potrzebach Twojego dziecka stworzyliśmy miejsce pełne wartościowych porad i wsparcia. W jednym miejscu zebraliśmy zasady prawidłowego żywienia maluszka, informacje o jego rozwoju oraz opiece nad nim. Jeśli planujesz założenie rodziny, podpowiemy Ci, jak przygotować się do tej ważnej roli. Z nami start w przyszłość maluszka będzie nie tylko zdrowy, ale przede wszystkim o wiele łatwiejszy!

Już wkrótce odwiedź nową Strefę Mamy!

poniedziałek, 07.11.2016

Zdrowy Start w Przyszłość to edukacyjny program Nestlé. Jako firma mamy już 150 lat doświadczenia w kwestii żywienia najmłodszych, którym chcemy się z Wami podzielić. Uważnie słuchamy rodziców, by poznać potrzeby ich samych i ich maluszków, dlatego stworzyliśmy nasz poradnikowy portal. Bez względu na to, czy dopiero planujesz założenie rodziny, czy może już jesteś rodzicem to miejsce jest dla Ciebie! Zastanawiasz się, jak najlepiej wesprzeć rozwój swojego dziecka? Jak uniknąć błędów żywieniowych, wychowawczych i pielęgnacyjnych? Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w naszych artykułach.

Dlaczego Zdrowy Start w Przyszłość?

Prawidłowa opieka nad ciężarną i karmiącą mamą oraz jej maluszkiem to warunek zdrowia dziecka w przyszłości. Troska o właściwy wzrost i rozwój w okresie prenatalnym i pierwszych latach życia to dla dziecka zdrowy start w przyszłość stąd też pomysł na nazwę platformy, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo praktycznych porad, które warto wykorzystać w codziennej opiece nad dzieckiem. Wszystkie informacje, które umieściliśmy na naszym portalu, są połączeniem rzetelnej wiedzy ekspertów w dziedzinie żywienia oraz współpracy ze znanymi i cenionymi lekarzami oraz specjalistami, dlatego możesz nam zaufać!
 

Poradnik dla młodych rodziców w zasięgu Twojej ręki

Nasz program jest odpowiedzią na nurtujące pytania i wątpliwości mam i tatusiów, którzy tak, jak Ty, każdego dnia napotykają na trudności związane z rodzicielstwem. Choć życie wraz z narodzinami dziecka diametralnie się zmienia, ze Zdrowym Startem w Przyszłość ten czas na pewno będzie dla Ciebie i Twojej rodziny łatwiejszy!

Na naszej stronie:

 • przygotujesz Ci się do ciąży, przechodząc przez jej 40. tygodni z naszym ciążowym kalendarzem
 • dowiesz się, w jaki sposób karmić dziecko oraz jak i kiedy rozszerzać jego dietę
 • wybierzesz produkty Nestlé odpowiednie do wieku oraz potrzeb żywieniowych dziecka
 • znajdziesz proste, ale fachowe porady, co robić, kiedy maluszek ma kolkę i płacze, nie chce jeść czy ma alergię na białka mleka krowiego
 • przeczytasz, jak odpowiednio wspierać rozwój maluszka oraz poznasz odpowiedzi na Twoje pytania związane z żywieniem i pielęgnacją dziecka
 • będziesz mieć dostęp do materiałów, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem, m.in. zbilansowanych jadłospisów, schematu żywienia i ciekawych, merytorycznych artykułów z poradami żywieniowymi, wychowawczymi oraz pielęgnacyjnymi
 • będziesz mieć szansę, aby pobrać aplikację z pierwszą pomocą dla niemowląt

To oczywiście tylko niektóre zagadnienia z całej gamy tematów, jakie poruszamy na Zdrowym Starcie w Przyszłość.

Szczęśliwi rodzice z niemowlakiem


Co otrzymasz, rejestrując się do programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość?

Po dołączeniu do programu Zdrowy Start w Przyszłość, czeka na Ciebie mnóstwo benefitów! Kompleksowo przygotujemy Cię do roli mamy lub taty. To jednak nie wszystko. Dołączając do programu Zdrowy Start w Przyszłość, możesz dodatkowo:

 • brać udział w ciekawych konkursach i zdobywać cenne nagrody
 • testować próbki nowych produktów Nestlé całkowicie za darmo, a potem dzielić się cennymi spostrzeżeniami o nich z innymi rodzicami
 • pobierać ciekawe poradniki i e-booki, dzięki którym rodzicielstwo jest o wiele łatwiejsze
 • korzystać z pomocnych narzędzi, takich jak: jadłospisy, kalkulatorysiatki centylowe

Wierzymy, że informacje, które znajdziesz na naszej stronie, będą dla Ciebie nieocenioną pomocą i pomogą zapewnić Twojemu maluszkowi Zdrowy Start w Przyszłość.


Dołącz do programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość
Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na kolejnych etapach rozwoju Twojego dziecka!

Zarejestruj się

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

 • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
 • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
 • weź udział w konkursach i wygrywaj
 • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

karmienie piersia co moga jesc mamy aby maluszki nie mialy zaparci kolek.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.