Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Article - udostępnij
X
szczesliwa-mama-bawiaca-sie-ze_swoim-maluszkiem

O dzieciach, dla rodziców

(1 opinia)

Przekonaj się, czym jest Zdrowy Start w Przyszłość i zadbaj o to, by Twoje dziecko rosło zdrowo i szczęśliwe już od chwili poczęcia.

poniedziałek, 07.11.2016

Zastanawiasz się jak wspierać odpowiedni rozwój i ochronę swojego dziecka? Chcesz mieć pewność, że nie popełniasz żadnego błędu przy codziennym karmieniu swojej pociechy? A może dopiero jesteś w ciąży lub ją planujesz i masz mnóstwo wątpliwości z tym związanych? Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i w odpowiedzi na nie stworzyliśmy edukacyjny program Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość.

Ponieważ dzieci przychodzą na świat bez instrukcji obsługi, a nikt inny nie zna lepiej Twojego dziecka od Ciebie. I choć nikt nie uprzedził Cię, jak bardzo zmieni się Twoje życie po ciąży, cieszysz się każdą cenną chwilą, patrząc jak Twoje dziecko rośnie i rozwija się. Ponieważ chcesz odpowiednio odżywiać swoje dziecko, a nie po prostu je karmić. Ponieważ nawet o trzeciej nad ranem marzysz jedynie o tym, by Twoja pociecha była szczęśliwa i dlatego starasz się być najlepsza, choć zapewne czasem martwisz się, że Ci to nie wychodzi. To właśnie dla Ciebie jesteśmy przez 52560 bezsennych nocy, przez 7 488 tygodni pełnych uśmiechu i wyzwań, przez 1728 miesięcy udoskonalania produktów – a wszystko to w trosce o ochronę i prawidłowy rozwój Twojego dziecka. To ponad 144 lat doświadczeń niosących odpowiedzi na pytania, których może nawet nie zdążyłaś jeszcze zadać. W Nestlé pragniemy być przy Tobie każdego dnia (nawet, jeśli zaczyna się on o 5 rano…), bo chcemy tego, co Ty – Zdrowego Startu w Przyszłość.

Program Zdrowy Start w Przyszłość został stworzony z myślą o młodych rodzicach oraz parach, które spodziewają się dziecka, chcą wspierać jego rozwój i ochronę. Program jest odpowiedzią na najczęściej nurtujące rodziców pytania i stanowi przewodnik po prawidłowym żywieniu niemowląt oraz małych dzieci. Informacje zawarte w materiale są połączeniem rzetelnej wiedzy ekspertów w dziedzinie żywienia oraz praktycznych rozwiązań sprawdzonych przez mamy.  

Wierzymy, że informacje, które znajdziesz na tej stronie, będą dla Ciebie nieocenioną pomocą 
i zapewnią Twojemu maluchowi Zdrowy Start w Przyszłość.

Startuj z nami po zdrowie swojego dziecka!
Nestlé

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

  • Odbierz darmową próbkę NAN OPTIPRO Plus 2
  • Weź udział w KONKURSACH i wygrywaj!
  • TESTUJ produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
  • Otrzymuj NEWSLETTER z informacjami od ekspertów

Zarejestruj się!

Powiązane tematy
Opinie o artykule

Podziel się opinią

1 opinia

piątek, 15 wrzesień 2017 - 19:03

Małgorzata

karmienie piersia co moga jesc mamy aby maluszki nie mialy zaparci kolek.

Podziel się opinią

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.