Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

O nas

Zastanawiasz się jak zapewnić swojemu dziecku najlepszą ochronę i odpowiedni rozwój? Chcesz mieć pewność, że nie popełniasz żadnego błędu przy codziennym karmieniu swojej pociechy?
Nestlé doskonale rozumie Twoje potrzeby i dostarcza rzetelną wiedzę bazującą na doświadczeniu specjalistów w dziedzinie żywienia oraz praktyczne rozwiązania sprawdzone przez matki. Przekonaj się, czym jest Zdrowy Start w Przyszłość i zadbaj o to, by Twoje dziecko rosło zdrowo i szczęśliwe już od chwili poczęcia.

Ponieważ dzieci przychodzą na świat bez instrukcji obsługi, a nikt inny nie zna lepiej Twojego dziecka od Ciebie. I choć nikt  nie uprzedził Cię, jak bardzo zmieni się Twoje życie po ciąży, cieszysz się  każdą cenną chwilą, patrząc, jak Twoje dziecko rośnie i się rozwija. 
Ponieważ chcesz odpowiednio odżywiać swoje dziecko, a nie po prostu je karmić. Ponieważ nawet  o 3 nad ranem marzysz jedynie o tym, by Twoja pociecha była szczęśliwa i dlatego starasz się być najlepsza, choć zapewne czasem martwisz się, że Ci to nie wychodzi. To właśnie dla Ciebie jesteśmy przez 52560 bezsennych nocy, przez 7 488 tygodni pełnych uśmiechu  i wyzwań, przez 1728 miesięcy udoskonalania produktów – a wszystko to w trosce o ochronę i  prawidłowy rozwój Twojego dziecka.
To ponad 144 lat doświadczeń niosących odpowiedzi na pytania, których może nawet nie zdążyłaś jeszcze zadać. W Nestlé pragniemy być przy Tobie każdego dnia (nawet, jeśli zaczyna się on o 5 rano…), bo chcemy tego, co Ty – Zdrowego Startu w Przyszłość.

Wierzymy, że informacje, które znajdziesz na tej stronie, będą dla Ciebie nieocenioną pomocą 
i zapewnią Twojemu maluchowi Zdrowy Start w Przyszłość.

Startuj z nami po zdrowie swojego dziecka!
Nestlé

szczesliwa-mama-bawiaca-sie-ze_swoim-maluszkiem

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.