Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sample - udostępnij
X

Zamów próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Nasi eksperci opracowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od 60 lat. Zaowocowały one stworzeniem nowej unikalnej receptury zawierają:

  • oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym
  • wysokiej jakości białko OPTIPRO®
  • aktywne kultury bakterii L.reuteri
  • DHA*, który wspomaga rozwój wzroku oraz mózgu**
  • immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka
  • wyłącznie laktozę – cukier naturalnie występujący w mleku
  • oleje roślinne: słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy. Nie zawiera oleju palmowego.

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

**przy dziennym spożyciu 100 mg DHA w jednej bądź większej liczbie porcji

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

Polecam

Maluszek chęcią wypija mleczko i co mnie cieszy prosi o więcej czego nie było przy poprzednim mleku bo poprostu go nie dojadal. Polecam!!

Polecam

Mleko poznaliśmy juz w szpitalu, mleko jest rewelacyjne, dziecko chetnie je pije i jest świetnie tolerowane przez makutki brzuszek. Polecam!

ŚWIETNE

Polecamy z całego serducha to mleko. Córka jest karmiona piersią a także dokarmiana mm. Julia świetnie się po nim czuje, smakuje jej a także ma bardzo dobry skład. Nie zamienimy tego mleka na żadne inne. Tylko NAN OPTIPRO PLUS 2. Również polecamy kaszki, kleiki i inne produkty firmy Nestle- Mama Patrycja oraz 6miesięczna córa Julcia.

Polecamy

Mój synek po przejściu z karmienia piersią na mleko modyfikowane nie chciał pić żadnego mleczka, nie smakowało mu. Dopiero kiedy dostaliśmy próbki nestle nan spróbowaliśmy i byłam zaskoczona bo zasmakowało. Teraz kupujemy Nestle Nan i synek z chęcią je pije. Polecamy maluszkom

Polecam!

Moje pierwsze dziecko nie chciało pić mleka z butelki i musiałam karmić je piersią dokońca. Gdy urodził się drugi maluch postanowiłam wypróbować mleko NAN ku mojemu zaskoczeniu synek wypił cała butelkę i chciał jeszcze.

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.