po 6. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka ryżowa bezmleczna Jabłko Gruszka

5
5/5 1 opinie

Posiłek dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Kaszka ryżowa bezmleczna Jabłko Gruszka od Nestlé zawiera m.in. immunoskładniki (cynk, żelazo, witaminy A i C) oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis. Produkt nie zawiera glutenu i mleka.

melisa logo

E-melissa

mlekolandia

MlekoLandia

Odkryj zalety kaszki ryżowej bezmlecznej Jabłko Gruszka

 

Nestlé Kaszka ryżowa bezmleczna Jabłko Gruszka powstała z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Aby ją przygotować, możesz wykorzystać mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO® 2, tworząc bezglutenowy i pełnowartościowy posiłek. Możesz użyć także Nestlé NAN OPTIPRO® H.A. 2 lub preparat mlekozastępczy**, jeśli go stosujesz.

Już jedna porcja kaszki Nestlé Jabłko Gruszka dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C obecna w kaszce wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.

 

banner gruszka

** Po konsultacji z lekarzem.

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
1 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  1
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
ANNA Maj 31, 2018

Moja córka w lipcu będzie miała 2 latka i z kaszkami Nestle związana jest od dawna. Uwielbia je i to prawie wszystkie smaki. Bardzo chętnie tak zaczyna dzień. Inne kaszki nie mają szans.