Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka Owsiano-Pszenna ze Śliwką

Im bardziej urozmaicona dieta maluszka, tym łatwiej dostarczyć mu wszystkich składników, których potrzebuje. Ta kaszka to połączenie suszonej śliwki i 2 rodzajów drobno zmielonych zbóż.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup onlinerossmannKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Jeśli chcesz podać dziecku posiłek zbożowy, sięgnij po Nestlé Kaszkę Owsiano-Pszenną ze Śliwką. Połączenie dwóch rodzajów zmielonych zbóż – owsa i pszenicy – pozwala poznać ich naturalny smak. Owies był przez wiele lat uznawany za chwast. Później jednak dostrzeżono w nim bogactwo składników odżywczych – m.in. wysoką zawartość białka i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kaszkę tę możesz podawać maluszkom już po 6. miesiącu życia, aby zadbać o zaspokojenie ich szczególnych potrzeb żywieniowych.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj inne smaki "Skarby Zbóż"
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Pyszna śliwka

  Nie ma się do czego przyczepić. Szybka do przygotowania, smaczna, a na dodatek z bardzo dobrym składem. Nic dodać , nic ująć - tylko smakować i próbować.

  Nestlé Kaszka Owsiano-Pszenna ze Śliwką

  Super skład, pyszny smak. Córka uwielbia tę kaszkę. Polecam.

  Kaszka że śliwka

  Bardzo dobra konsystencja kaszki i smak. Kaszka bardzo smakowała synkowi jest zdrowym posiłkiem. Napewno sięgniemy po nią częściej

  Pyszna kaszka

  Jestem mamą niejadka i często muszę stawać na głowie żeby małemu przemycić coś dobrego do jedzenia. Na szczęście z kaszką nie mieliśmy większych problemów, mały szybko ją zaakceptował. Szału nie ma, jak to przy niejadku ale każda łyżeczka cieszy. Kaszka nie zawiera cukru, co jest dodatkowym plusem. Często dodaję też kaszkę do ciasta na gofry i wychodzą pyszne. :)

  Kaszka owsiano-pszenna ze śliwka

  Kaszka ze śliwka to ulubiona kaszka mojej córki z pośród wszystkich kaszek Nestle. Nie ma dodatku cukru, ale śliwka nadaje jej slodkawy smak. Wyprobowalismy ja niedawno i teraz będziemy na pewno sięgać po nią jak najczęściej. Dodatkowym atutem jest przyjemny skład.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.