Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestle produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka Owsiano-Pszenna ze Śliwką

Im bardziej urozmaicona dieta maluszka, tym łatwiej dostarczyć mu wszystkich składników, których potrzebuje. Ta kaszka to połączenie suszonej śliwki i 2 rodzajów drobno zmielonych zbóż.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Najważniejsze cechy produktu

  Jest w niej pszenica, od dawna wykorzystywana w jadłospisach najmłodszych oraz owies, wciąż jeszcze rzadko podawany dzieciom. Kaszka bez dodatku cukru – zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Pyszna śliwka

  Nie ma się do czego przyczepić. Szybka do przygotowania, smaczna, a na dodatek z bardzo dobrym składem. Nic dodać , nic ująć - tylko smakować i próbować.

  Nestlé Kaszka Owsiano-Pszenna ze Śliwką

  Super skład, pyszny smak. Córka uwielbia tę kaszkę. Polecam.

  Kaszka że śliwka

  Bardzo dobra konsystencja kaszki i smak. Kaszka bardzo smakowała synkowi jest zdrowym posiłkiem. Napewno sięgniemy po nią częściej

  Pyszna kaszka

  Jestem mamą niejadka i często muszę stawać na głowie żeby małemu przemycić coś dobrego do jedzenia. Na szczęście z kaszką nie mieliśmy większych problemów, mały szybko ją zaakceptował. Szału nie ma, jak to przy niejadku ale każda łyżeczka cieszy. Kaszka nie zawiera cukru, co jest dodatkowym plusem. Często dodaję też kaszkę do ciasta na gofry i wychodzą pyszne. :)

  Kaszka owsiano-pszenna ze śliwka

  Kaszka ze śliwka to ulubiona kaszka mojej córki z pośród wszystkich kaszek Nestle. Nie ma dodatku cukru, ale śliwka nadaje jej slodkawy smak. Wyprobowalismy ja niedawno i teraz będziemy na pewno sięgać po nią jak najczęściej. Dodatkowym atutem jest przyjemny skład.

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.