Produkt

NAN OPTIPRO® H.A. 3

5
4.7/5 23 opinie

Mleko modyfikowane przeznaczone dla zdrowych niemowląt powyżej 1. roku życia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które nie są karmione piersią.

NAN OPTIPRO® H.A. 3

 

NAN OPTIPRO® H.A. 3 to mleko modyfikowane w proszku z hydrolizowanym białkiem dla dzieci powyżej 1. roku życia. Na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka OPTIPRO®. Wyniki badań wykazują, że białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia. Jakość i ilość białka, jaką dostarczasz teraz swojemu dziecku, to fundament zdrowego żywienia.

nan optipro n a 3

 

Jak powstaje hydrolizowane białko OPTIPRO® H.A.?
Nestlé stworzyło także niepowtarzalny proces 2-stopniowej hydrolizy białka. Dzięki niemu pełne białko zostaje podzielone na mniejsze fragmenty w ściśle określonych miejscach. W ten sposób powstaje hydrolizowane białko OPTIPRO® H.A., odpowiednie dla dzieci z grupy podwyższonego ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego.

NAN OPTIPRO® H.A. 3 - technologia otrzymywania białka OPTIPRO®

*Zawartość zgodnie z przepisami prawa.