Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® H.A. 2

Mleko następne przeznaczone dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białka mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które nie są karmione piersią. 

po 6. miesiącu

NAN OPTIPRO® H.A. 2

NAN OPTIPRO® H.A. 2 to mleko następne w proszku z hydrolizowanym białkiem dla niemowląt powyżej 6. miesiąca. Na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka OPTIPRO®. Wyniki badań wykazują, że białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia. Jakość i ilość białka, jaką dostarczasz teraz swojemu dziecku, to fundament zdrowego żywienia .

NAN OPTIPRO® H.A. 2 od Nestle

Jak powstaje hydrolizowane białko OPTIPRO® H.A.?

Nestlé stworzyło także niepowtarzalny proces 2-stopniowej hydrolizy białka. Dzięki niemu pełne białko zostaje podzielone na mniejsze fragmenty w ściśle określonych miejscach. W ten sposób powstaje hydrolizowane białko OPTIPRO® H.A., odpowiednie dla dzieci z grupy podwyższonego ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego.

NAN OPTIPRO® H.A. 2 - technologia otrzymywania białka OPTIPRO®

*Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
Tabela karmienia
Gramatura
Sposób przygotowania
Zachowaj zasady bezpieczeństwa
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.