Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O to mleko początkowe dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Mleko początkowe zawiera białko OPTIPRO® ®, aktywne kultury bakterii L.reuteri, DHA.

geminiKup online
geminiKup online
mlekolandia.plKup online
rossmannKup online
allegroKup online

od urodzenia

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Polecam

  Polecam z czystym sercem to mleko. Mój Syn pije od początku. Zdrowo rośnie i przybiera na wadze a to najważniejsze. Kółek nie ma. Kupa jest. Żadnych problemów.

  Polecam

  Najlepsze mleko dla mojego maluszka.

  Bardzo dobre mleko.Polecam!

  Moje dziecko już po urodzeniu dostało mleko w płynie w szpitalu. po wyjściu ze szpitala zaczęliśmy kupować w proszku. Moje dziecko po tym mleczku nie ma żadnych problemów z brzuszkiem. Ominęły nas kolki i problemu z kupkami. Mojemu dziecku bardzo smakuje to mleko i bardzo dobrze się po nim czuję, z wielką chęcią je pije. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego mleka i na pewno nie zmienimy je na żadne inne:)

  Moje dziecko dostało w szpitalu takie mleczko w płynie

  Moje dziecko dostało w szpitalu takie mleczko w płynie i teraz kupujemy to samo w proszku. Córka dobrze się czuje, więc zostaniemy przy tym mleku

  U nas się sprawdza w 100%

  Synek super toleruje, nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem/kupkami, mały nie choruje. Dziękujemy :)

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.