Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O to mleko początkowe dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Mleko początkowe zawiera aktywne kultury bakterii L.reuteri, DHA.

geminiKup online apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

od 1. dnia życia

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  :p

  Polecam . Syn uwielbiał teraz córka też. Jedyne mleko które podeszło dzieciom

  :)

  Lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać. Mleko w pełni akceptowane przez synka, waga jest jak stwierdziła pediatra wręcz książkowa, gdzie dzieci po mm potrafią nabierać na wadze więcej niż powinny. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Sabi

  Wszystko ok

  :)

  Pamiętam jak na początku te wszystkie nazwy to była dla mnie czarna magia - ale drogie mamy zaczynające swoją mleczną drogę nie bójcie się, szybko odkryjecie co jest co i dlaczego lepsze jest mleko takie a nie inne :) my pozostaliśmy na nan optipro i przeskakujemy tylko cyferki ;)

  super

  Balam sie przejscia z piersi na mleko modyfikowane ale nie potrzebnie :) Syn pije NAN i nie ma zadnych problemow :) Pije chetnie, waga rośnie, jest pogodnym dzieckiem. Jestem zadowolona

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.