Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Nav Links

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O to mleko początkowe dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Mleko początkowe zawiera białko OPTIPRO® ®, aktywne kultury bakterii L.reuteri, DHA.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

od urodzenia

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  :)

  Lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać. Mleko w pełni akceptowane przez synka, waga jest jak stwierdziła pediatra wręcz książkowa, gdzie dzieci po mm potrafią nabierać na wadze więcej niż powinny. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Sabi

  Wszystko ok

  :)

  Pamiętam jak na początku te wszystkie nazwy to była dla mnie czarna magia - ale drogie mamy zaczynające swoją mleczną drogę nie bójcie się, szybko odkryjecie co jest co i dlaczego lepsze jest mleko takie a nie inne :) my pozostaliśmy na nan optipro i przeskakujemy tylko cyferki ;)

  super

  Balam sie przejscia z piersi na mleko modyfikowane ale nie potrzebnie :) Syn pije NAN i nie ma zadnych problemow :) Pije chetnie, waga rośnie, jest pogodnym dzieckiem. Jestem zadowolona

  Polecam

  Polecam z czystym sercem to mleko. Mój Syn pije od początku. Zdrowo rośnie i przybiera na wadze a to najważniejsze. Kółek nie ma. Kupa jest. Żadnych problemów.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.