Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O jest mlekiem początkowym w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Unikalna receptura mleka początkowego to: DHA oraz bakterie L. reuteri.

 

geminiKup online apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

od 1. dnia życia

  Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

  Na podstawie 60 lat badań nad mlekiem kobiecym, nasi eksperci opracowali unikalną recepturę NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O, która zawiera:

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy), czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3,
  • aktywne kultury bakterii L. reuteri,
  • oleje roślinne: słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy.

  Nie zawiera oleju palmowego.

  Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

  Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Skład NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O i tabela wartości odżywczych
  Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Justyna

  Polecam jedyne mleko które smakuje mojemu synkowi.

  :p

  Polecam . Syn uwielbiał teraz córka też. Jedyne mleko które podeszło dzieciom

  :)

  Lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać. Mleko w pełni akceptowane przez synka, waga jest jak stwierdziła pediatra wręcz książkowa, gdzie dzieci po mm potrafią nabierać na wadze więcej niż powinny. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Sabi

  Wszystko ok

  :)

  Pamiętam jak na początku te wszystkie nazwy to była dla mnie czarna magia - ale drogie mamy zaczynające swoją mleczną drogę nie bójcie się, szybko odkryjecie co jest co i dlaczego lepsze jest mleko takie a nie inne :) my pozostaliśmy na nan optipro i przeskakujemy tylko cyferki ;)

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.