Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN Expert A.R.

Preparat do postępowania dietetycznego NAN Expert A.R. dla niemowląt od urodzenia z tendencją do ulewań, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które nie są karmione piersią. Preparat należy stosować pod kontrolą lekarza.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online olmedKup online rossmannKup online allegroKup online

od urodzenia

  NAN A.R.

  Jego receptura została opracowana z myślą o niemowlętach, które dotyka problem ulewania. Zawiera m.in. skrobię ziemniaczaną, która zapewnia gęstnienie pokarmu w żołądku oraz zmniejszenie liczby i częstotliwości ulewań. W skład tego specjalistycznego preparatu wchodzą także: cynk, który wspomaga układ immunologiczny, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (takie jak w mleku mamy) oraz białko OPTIPRO® H.A. – wysokiej jakości hydrolizowane białko. Mleko NAN Expert A.R. jest przeznaczone dla dzieci, u których występuje wyższe ryzyko pojawienia się alergii na białko mleka krowiego.

  UWAGA!

  Produkt należy stosować pod kontrolą lekarza. Przeciwwskazaniem do jego podawania jest stwierdzona alergia na białko mleka krowiego.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktów
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.