Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

BOBO FRUT

Lemoniada o smaku Gruszka, malina

Napój BOBO FRUT o smaku gruszkowo-malinowym to lekka i owocowa propozycja dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Produkt można podać maluszkowi np. w gorący dzień. Napój zamknęliśmy w butelce, która w 100% nadaje się do recyclingu.

geminiKup online

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  BOBO FRUT Lemoniada o smaku Gruszka, malina to napój z dodatkiem owoców, które nadają mu owocowy smak. Napój powstał bez dodatku cukru*. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Spełnia rygorystyczne normy jakościowe żywności dla niemowląt i małych dzieci.

  *Zawiera naturalnie występujące cukry.

  Tabela wartości odżywczych
  Gramatura
  Sposób przygotownia
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj inne produkty z linii Bobo Frut
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Polecam :)

  Tak jak pozostałe dwie lemoniady, tak i tą polecam z całego serca - i jako mama, i jako dietetyk. Skład produktu jest naprawdę wzorowy, cieszę się, że w końcu są dostępne napoje, które zawierają prawdziwe owoce, a nie polepszacze smaku utopione w cukrze. Idealny produkt na co dzień.

  Lemoniada Bobo Frut gruszka malina

  Bardzo dziękujemy za możliwość przetestowania lemoniad o 3 różnych smakach. Córce bardzo zasmakował smak gruszka, malina. Jest odpowiednia dla maluchów po 6 miesiącu, lemoniada jest bardzo smaczna i dziecko z chęcią ją piło. Serdecznie polecamy mamą wypróbowanie nowości Bobo Frut

  Najlepsza:)

  Ta lemoniada najbardziej smakowała synkowi, wszystkie są według mnie przyjemne, ale ta najchętniej pił :) polecam. Dzięki testom z Nestle za co dziękujemy mieliśmy okazję się przekonać jak nasz synek zareguje na takie nowości :)

  Przepyszna lemoniada

  Ostatnio dostaliśmy do przetestowania lemoniadę Bobo Frut o smaku gruszka, malina, za co bardzo dziękujemy. Lemoniada ta od razu przypadła do gustu mojemu synkowi. Podając ją mojemu maluszkowi, mam pewność, że produkt nie zawiera sztucznych barwników, substancji konserwujących oraz cukru i jest dostosowany do wieku mojego dziecka. Lemoniada zawiera naturalne, świeże owoce i jest bardzo smaczna. Z całego serca polecam.

  Pyszna, pełnowartościowa lemoniada

  Ostatnio mieliśmy okazję przetestować lemoniadę o smaku gruszka malina, która od razu posmakowała synkowi. Bardzo ważne dla mnie jest, że lemoniada jest bez dodatku cukru i dostosowana do wieku mojego maluszka.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.